Okulun Taaaa.... Demenizin Nedeni Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Invoke

Invoke

Üye
kızlar mı teklif ediyor dediler? kim dedi :ehe

Invoke

Invoke

Üye
okul dandik gençler, eğitim sistemi bozuk. Gereksiz şeyler görüyoruz. Misal resim dersi, gereksizdir, ya da ingilizce aslında tüm derslerimiz gereksizdir, dersler gereklidir fakat bizdeki format gereksizdir, doğal olarak öğrenci sıkılır. 4.sınıftan 12ye kadar 9 yıl ingilizce görüyoruz. Koleje gidenleri saymazsak 9yıl boyunca görmesine rağmen kim ingilizce konuşabiliyor? Kimse...

• Beğen
Tepkiler: .caner.
oznkrts

oznkrts

Üye
okul dandik gençler, eğitim sistemi bozuk. Gereksiz şeyler görüyoruz. Misal resim dersi, gereksizdir, ya da ingilizce aslında tüm derslerimiz gereksizdir, dersler gereklidir fakat bizdeki format gereksizdir, doğal olarak öğrenci sıkılır. 4.sınıftan 12ye kadar 9 yıl ingilizce görüyoruz. Koleje gidenleri saymazsak 9yıl boyunca görmesine rağmen kim ingilizce konuşabiliyor? Kimse...

9 yılın sonunda adam türkçeyi bile kuralına uygun konuşamıyoki :D

• Beğen
marist

marist

Üye

Ingilizce olayına hiç girme. :D her yıl baştan başlıyorduk tanışma faslından öteye gidemedik. :D.

• Beğen
Aligzl94

Aligzl94

Üye
    Konu Sahibi
Son düzenleme:
Aligzl94

Aligzl94

Üye
    Konu Sahibi
bekleme zaten öyle bişi bence :D
aman ya ne bekıcam ya bi kaç kaşar var dı verici timdenbaşka yotu. Biz özel tim bile kurduk kız kapmak için (üye özelliklerini açıklamıyım yoksa yazım silinecek :D) ama başarısız olduk tim den 6 kiş eve çıktı iki kişi yurtta kaldk

achambo

achambo

Üye
yaramıcak ya cem yılmazın repliğindeki gibi

+abi şurdan paramın 4/3 kadar çerez versene
-ben sana 1 liraya karışık koyayım s*ktir git
:D
iyi sen 40 yaşında falan bitirsin okulu o zaman :)

30 a kalmaz :) 38 yaşında da prof. olur en erken:)

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Invoke

Invoke

Üye
tamam hacı, açıklama daha fazla :D

achambo

achambo

Üye
doçentlikten sonrası rahat zaten 33 yaş yani:)22-23 mezun 24-25 y.lisans 28-29 doktora biter yar.doç olursun sonra 33-34 doçent ve 5 yıl sonra da prof:pro:benim olmak istediğim bu değil ama:ehe

• Beğen
Tepkiler: can_huso_sulo
Invoke

Invoke

Üye
ne anlatıyon la @achambo

Aligzl94

Aligzl94

Üye
    Konu Sahibi
ömür çürütme sadece. İşsizler idolümdür bundan sonra

Üst Alt