Okulun Taaaa.... Demenizin Nedeni Nedir?

Sponsorlu Bağlantılar

Aligzl94

Aligzl94

Üye
    Konu Sahibi
Okulun Taaaa.... Demenizin Nedeni Nedir?
Okuldan neden nefret ediyoruz ???

Ben:Gereksiz derslerin verilmesi, sinir bozucu hocaların olması vs vs ....
Siz: (Sıra sizde)

Ha bide üniversitede kızlar teklif ediyor dediler ama durumun çok daha farklı olduğunu gördüm bu da üniversiteden soğumamın nedeni :)

Son düzenleme:

marist

marist

Üye
Nefret etmiyorum.

cagrii_72

cagrii_72

Üye
okul zili titanic çalıyor bazen tenefüs zili çalarken hüzünleniyorum zil yüzünden :)

achambo

achambo

Üye
sevgili öğretmenlerimiz iyi dersler ders başladı

• Beğen
Tepkiler: 0MG90

Mrdice

Üye
güya hayata hazırlıyolar :) :) kartezyen çarpımın hayatımda ne işe yarayacağını çok merak ediyorum :) :)

• Beğen
Tepkiler: .caner.
uguro

uguro

Üye
oku oku bitmiyor 7 yaşımdan beri okuyorum 21 oldum hala da okumaya devam :D

oznkrts

oznkrts

Üye
Bence tek sebebi ezbere dayalı gerici,sürekli gerileyen hiç ilerlemeyen ve hiç bi zamanda ilerlemicek olan egitim sistemimizden kaynaklanıyo

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve Mrdice
uguro

uguro

Üye
Ailem okulda kal doktora falan yap diyor :D 10 yıl daha okumayı gözüm yemiyor okulun taaa :D

Aligzl94

Aligzl94

Üye
    Konu Sahibi
Bence tek sebebi ezbere dayalı gerici,sürekli gerileyen hiç ilerlemeyen ve hiç bi zamanda ilerlemicek olan egitim sistemimizden kaynaklanıyo

bence ilerliyebilir. Eğtim sistemi gerçekten çok büyük hatalar içeriyor şöyle ki zeki olan değil ezberi ve biraz pratiği olan kazanıyor

• Beğen
Tepkiler: esatkral ve .caner.

Mrdice

Üye
bence ilerliyebilir. Eğtim sistemi gerçekten çok büyük hatalar içeriyor şöyle ki zeki olan değil ezberi ve biraz pratiği olan kazanıyor

durum aynen böyle sonuna kadar hakkın var...

Aligzl94

Aligzl94

Üye
    Konu Sahibi
güya hayata hazırlıyolar :) :) kartezyen çarpımın hayatımda ne işe yarayacağını çok merak ediyorum :) :)
yaramıcak ya cem yılmazın repliğindeki gibi

+abi şurdan paramın 4/3 kadar çerez versene
-ben sana 1 liraya karışık koyayım s*ktir git
:D
Ailem okulda kal doktora falan yap diyor :D 10 yıl daha okumayı gözüm yemiyor okulun taaa :D
iyi sen 40 yaşında falan bitirsin okulu o zaman :)

• Beğen
Tepkiler: orhan.tan, .caner. ve Mrdice
oznkrts

oznkrts

Üye

Okula ilk başladıgım günden berri egitim sisteminde bi degişiklik lafı aldı başını gitti aradan tam 13 sene geçti ve ben şuan eski egitim sistemini özlüyorum eskiside çok iyi olmasa şimdikinden iyi oldugu kesin di ve bence artık egitim adına atılan her adım bizi 100 yıl geriye götürür

• Beğen
Tepkiler: Mrdice
Aligzl94

Aligzl94

Üye
    Konu Sahibi
Okula ilk başladıgım günden berri egitim sisteminde bi degişiklik lafı aldı başını gitti aradan tam 13 sene geçti ve ben şuan eski egitim sistemini özlüyorum eskiside çok iyi olmasa şimdikinden iyi oldugu kesin di ve bence artık egitim adına atılan her adım bizi 100 yıl geriye götürür
yo o şekil değil öyle olmaz zaten eğitimin başına gerçekten o işten anlayanlar ve ülkenin başına gerçek bir Mutafa Kemalci gelmeli. Ama bu da mümkün deil çünkü şu an koskaca mecliste bir adam bile yok

• Beğen
Tepkiler: .caner.
uguro

uguro

Üye
yaramıcak ya cem yılmazın repliğindeki gibi

+abi şurdan paramın 4/3 kadar çerez versene
-ben sana 1 liraya karışık koyayım s*ktir git
:D
iyi sen 40 yaşında falan bitirsin okulu o zaman :)
Dedimya gözüm yemiyor diye :D

oznkrts

oznkrts

Üye
yo o şekil değil öyle olmaz zaten eğitimin başına gerçekten o işten anlayanlar ve ülkenin başına gerçek bir Mutafa Kemalci gelmeli. Ama bu da mümkün deil çünkü şu an koskaca mecliste bir adam bile yok

Yani hemen hemen anlatmaya çalıştıgımı anladın :D Bizde anlıyoruz az çok bu sistemin altında yatanın sadece meb olmadıgını bu yüzden hiç bi zaman ilerlemez diyorum yoksa bu ülkede ne mustafa kemaller geldi geçti ve hala hizmet veren olay zaten onlar gibi insanların olmasından çok onlar gibi insanların sesini çıkaramamasından

marist

marist

Üye
Aynen ömrümüzün yarısı okumakla geçiyor. :D

Üst Alt