off

• 5 Ekim 2012
  • 1011 Okunma
  • 32 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. derdimi anlatmaya kelimeler yetmez o kadar sorunum var ki hangi birine üzüleyim onu bile bilemiyorum :( şu an dışardayım hayatımda ilk defa ölmeyi çekip gitmeyi bu kadar çok istemiştim...

Yazan: crazy_oruc
  2. n'oldu yaa herneyse sıkma canını özelden küfret bana bağır çağı sinirini dök :op: olmadı sana chat odası açıyım ordan gir bana sıkma canını intihar etmek istemek nedir aklını başına al!

3. neden ben :( neden bütün dert tasalar beni bulur? Neden ben özlem açısı çekiyorum? neden sevdiklerim elimden gidiyor? Neden arkadaşlarım insan değil? Neden mutlu olmayı haketmiyorum? Neden asosyalim (özellikle kızlara karşı karşı hiç alakam yok hepi topu 2 tane kız arkadaşım var Sevgilim var ama 4 gündür mesaj atmıyor bende numarasını bilmiyom o atmazsa ilişkim bitecek :( ) Neden babam evlatlarına veya bana karşı bu kadar sorumsuz?

NEDEN???

4. ulan sevin benim sevgilim bile yok.. vede hiç olmadı..

5. ben onu hergün yaşıyom panpa

6. benim Oldu da Ne Oldu uzakta :ağlarım:

7. atla arabaya git

8. nereye :hmmm

9. dert etme mehmet bilirsin bizim psikolojimiz neydi takmak yok :oke:

Takma gene, elbet geçer

10. ooo ısmail nasılsın abim :tebessüm:

takmadan da olmuyo ki ya off ama harbiden kafam allak bullak Oldu :( Ne yapacağımi bilmiyorum Elim kolum bağlı :(

11. üzülmeyin abiler elbet mutluluğun çaresi vardır eğlenmeye çalışın

12. Durun da bi espri yapayım da belki keyfimiz yerine gelir.Fırtına sonrası Pollyanna'dan açıklama geldi :

Mutluluktan uçuyorum.

13. ergenlik stresi bu(!) kusura bakma ama öyle bendede olmuştu şuan söylediklerinin hepsi bendede var bende yaşıyorum ama rahatım :pro2:

14. bi yastık alın ve onu deli gibi pıçaklayın Dikkat!:elinizi veya başka bir uvzunuzu kesebilirsiniz

15. buda gelip buda geçer... Ergenlikle alakası Yok yaw :hmmm abimi 5 yıldır ablamı 4 yıldır görmüyorum :( o ayrı bi dert zaten :(

16. sıkıntı etmee hayat yaşamaya değer :D diyerek :kac: benimde aha ablam gitti geçen sıkıntı etme ve sadece ölümü düşün! sonra zaten rahatlarsın...

17. Bizim çilemiz ölünce biter ömrümüz biter çilemiz bitmez :tebessüm:

18. dıley dıley dıleeey :halay3:

- - - Eklendi - - -

bak ben stresimi bastırmak için neler dinliyorum :D
    http://www.youtube.com/watch?v=xgP_2zf0NV8

19. benim de geçen bi tane daha gitti :(

20. O değilde kız arkadaşına özlemden dolayı dışa vurma olmuş bu sanki:)
    Şu var aranızda ki ilişki bitmedide sen ona ulaşamadığın için canın sıkılmasına sebep olmuş.

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
21/09/2018 - 18:21