off

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
off
derdimi anlatmaya kelimeler yetmez o kadar sorunum var ki hangi birine üzüleyim onu bile bilemiyorum :( şu an dışardayım hayatımda ilk defa ölmeyi çekip gitmeyi bu kadar çok istemiştim...

doctorrr

doctorrr

Üye
n'oldu yaa herneyse sıkma canını özelden küfret bana bağır çağı sinirini dök :op: olmadı sana chat odası açıyım ordan gir bana sıkma canını intihar etmek istemek nedir aklını başına al!

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
neden ben :( neden bütün dert tasalar beni bulur? Neden ben özlem açısı çekiyorum? neden sevdiklerim elimden gidiyor? Neden arkadaşlarım insan değil? Neden mutlu olmayı haketmiyorum? Neden asosyalim (özellikle kızlara karşı karşı hiç alakam yok hepi topu 2 tane kız arkadaşım var Sevgilim var ama 4 gündür mesaj atmıyor bende numarasını bilmiyom o atmazsa ilişkim bitecek :( ) Neden babam evlatlarına veya bana karşı bu kadar sorumsuz?

NEDEN???

abandonware

abandonware

Üye
neden ben :( neden bütün dert tasalar beni bulur? Neden ben özlem açısı çekiyorum? neden sevdiklerim elimden gidiyor? Neden arkadaşlarım insan değil? Neden mutlu olmayı haketmiyorum? Neden asosyalim (özellikle kızlara karşı karşı hiç alakam yok hepi topu 2 tane kız arkadaşım var Sevgilim var ama 4 gündür mesaj atmıyor bende numarasını bilmiyom o atmazsa ilişkim bitecek :( ) Neden babam evlatlarına veya bana karşı bu kadar sorumsuz?

NEDEN???

ulan sevin benim sevgilim bile yok.. vede hiç olmadı..

anılbaran

anılbaran

Üye
ben onu hergün yaşıyom panpa

anılbaran

anılbaran

Üye
atla arabaya git

ismail

ismail

Üye
dert etme mehmet bilirsin bizim psikolojimiz neydi takmak yok :oke:

Takma gene, elbet geçer

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
dert etme mehmet bilirsin bizim psikolojimiz neydi takmak yok :oke:

Takma gene, elbet geçer

ooo ısmail nasılsın abim :tebessüm:

takmadan da olmuyo ki ya off ama harbiden kafam allak bullak Oldu :( Ne yapacağımi bilmiyorum Elim kolum bağlı :(

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
üzülmeyin abiler elbet mutluluğun çaresi vardır eğlenmeye çalışın

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Durun da bi espri yapayım da belki keyfimiz yerine gelir.Fırtına sonrası Pollyanna'dan açıklama geldi :

Mutluluktan uçuyorum.

doctorrr

doctorrr

Üye
ergenlik stresi bu(!) kusura bakma ama öyle bendede olmuştu şuan söylediklerinin hepsi bendede var bende yaşıyorum ama rahatım :pro2:

iyavuzoz

iyavuzoz

Üye
bi yastık alın ve onu deli gibi pıçaklayın Dikkat!:elinizi veya başka bir uvzunuzu kesebilirsiniz

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
ergenlik stresi bu(!) kusura bakma ama öyle bendede olmuştu şuan söylediklerinin hepsi bendede var bende yaşıyorum ama rahatım :pro2:

buda gelip buda geçer... Ergenlikle alakası Yok yaw :hmmm abimi 5 yıldır ablamı 4 yıldır görmüyorum :( o ayrı bi dert zaten :(

doctorrr

doctorrr

Üye
sıkıntı etmee hayat yaşamaya değer :D diyerek :kac: benimde aha ablam gitti geçen sıkıntı etme ve sadece ölümü düşün! sonra zaten rahatlarsın...

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Bizim çilemiz ölünce biter ömrümüz biter çilemiz bitmez :tebessüm:

doctorrr

doctorrr

Üye
Bizim çilemiz ölünce biter ömrümüz biter çilemiz bitmez :tebessüm:
dıley dıley dıleeey :halay3:

- - - Eklendi - - -

bak ben stresimi bastırmak için neler dinliyorum :D

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
sıkıntı etmee hayat yaşamaya değer :D diyerek :kac: benimde aha ablam gitti geçen sıkıntı etme ve sadece ölümü düşün! sonra zaten rahatlarsın...

benim de geçen bi tane daha gitti :(

maxirabit

maxirabit

Üye
O değilde kız arkadaşına özlemden dolayı dışa vurma olmuş bu sanki:)
Şu var aranızda ki ilişki bitmedide sen ona ulaşamadığın için canın sıkılmasına sebep olmuş.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt