off

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
doctorrr

doctorrr

Üye

benim de geçen bi tane daha gitti :(
sadece hayatını yaşa bu genşlik bidaha gelmez keyfine bak gez dolaş muğladasın deniz kenarına git huuuuooop yap el salla seni deli sansınlar :D aklına gelebilecek her türlü 'crazy' liği yap :naughty: sonuçtaa nickin :sirit: :kac: neyse senle alay ediyor hissine kapılma yada kafa buluyor...ben sadece samimiyetle sana bikaç öneride bulundum :op:

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi
O değilde kız arkadaşına özlemden dolayı dışa vurma olmuş bu sanki:)
Şu var aranızda ki ilişki bitmedide sen ona ulaşamadığın için canın sıkılmasına sebep olmuş.

Evet bi nevi öyle. Elim kolum bağlı ve defalarca ümidi kırılmış ben, bu ilişkinin bittiğini düşünüyorum :( onu geçtim ben hayatımda kötü birşey yaşasam diğer bütün sorunlarım aklımdan film şerifi gibi geçiyor :(

- - - Eklendi - - -

sadece hayatını yaşa bu genşlik bidaha gelmez keyfine bak gez dolaş muğladasın deniz kenarına git huuuuooop yap el salla seni deli sansınlar :D aklına gelebilecek her türlü 'crazy' liği yap :naughty: sonuçtaa nickin :sirit: :kac: neyse senle alay ediyor hissine kapılma yada kafa buluyor...ben sadece samimiyetle sana bikaç öneride bulundum :op:

Yok hayır kesinlikle alay olarak algılamıyorum aksine bana keyif veriyo bu konuşmalarınız :tebessüm: şu an konserdeyim :D kafam tam dağıldı. Ah bi de tip olsaydı gider kız ayarlardim :naughty:

doctorrr

doctorrr

Üye
ne konseri kimin? :D

doctorrr

doctorrr

Üye
ayna iyidir yaa :)

maxirabit

maxirabit

Üye

Evet bi nevi öyle. Elim kolum bağlı ve defalarca ümidi kırılmış ben, bu ilişkinin bittiğini düşünüyorum :( onu geçtim ben hayatımda kötü birşey yaşasam diğer bütün sorunlarım aklımdan film şerifi gibi geçiyor :(

Mesaj paketin bitince,tl'n bitince,şarjın bitince,internet paketin bitince,faturayı ödemeyip kapandığında değil seviyorsanız hep seviyorsunuz demektir,ne zaman ki yılarsanız vaz geçerseniz asıl o zaman gerçekten bitmiş oluyor.

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi

Mesaj paketin bitince,tl'n bitince,şarjın bitince,internet paketin bitince,faturayı ödemeyip kapandığında değil seviyorsanız hep seviyorsunuz demektir,ne zaman ki yılarsanız vaz geçerseniz asıl o zaman gerçekten bitmiş oluyor.

yaw ben bekliyorum zaten her Aklıma geldiğinde kahroluyorum.arkadaş en küçük bi ihtimal bile mi olmaz yaw ulaşabilmek için :( Tek yapabileceğim sey beklemek :(

Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Bazen sesini duyurabilmen için susman gerekir :ünlem:

maxirabit

maxirabit

Üye

yaw ben bekliyorum zaten her Aklıma geldiğinde kahroluyorum.arkadaş en küçük bi ihtimal bile mi olmaz yaw ulaşabilmek için :( Tek yapabileceğim sey beklemek :(
Post it,not almak veya önemli konuların olduğu birşeyleri kaybolmayacak yere yazmak bunları aslında özellik haline getirmek lazım:)

ismail

ismail

Üye

ooo ısmail nasılsın abim :tebessüm:

takmadan da olmuyo ki ya off ama harbiden kafam allak bullak Oldu :( Ne yapacağımi bilmiyorum Elim kolum bağlı :(

Elini kolunu bağlama. Evden uzaktasın zaten. Artık kendini biraz topla kendini üzme hiç.

Ben iyiyim işte ders falan çalışıyom :tebessüm:

otostopçu

otostopçu

Üye
dostum adını soyadınıdamı bilmiyorsun 3-5 tl gider ama 11818 gibi yerleri ara biraz araştır bulursun numarasını

crazy_oruc

crazy_oruc

Üye
    Konu Sahibi

Post it,not almak veya önemli konuların olduğu birşeyleri kaybolmayacak yere yazmak bunları aslında özellik haline getirmek lazım:)

aynen :(

- - - Eklendi - - -

Elini kolunu bağlama. Evden uzaktasın zaten. Artık kendini biraz topla kendini üzme hiç.

Ben iyiyim işte ders falan çalışıyom :tebessüm:

yaw ben bağlamıyorum ışte yapacağım birşey kalmadi onu diyorum :( hangi derdime yanayım onu bile bilemiyorum :(

- - - Eklendi - - -

dostum adını soyadınıdamı bilmiyorsun 3-5 tl gider ama 11818 gibi yerleri ara biraz araştır bulursun numarasını

iyi de kız 16 yaşında Onun adını soyadını bilsem Ne olur ki hat Onun üzerine değildir :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt