Obaaaaa yeni Ferarri FXX

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

paratoner

Üye
mmm çook güzel yaw :DD
binmeyi geçtim artik görmek nasip olsun :DD

ozhan35

ozhan35

Üye
okadar güzel değil eski ferrarileri mix yapmışlar ortaya bu yumurtlanmıış ;)

Gangsta.aLone

Gangsta.aLone

Üye
bakalım daha ne çıkartacak Ferrari

DefectoR

Ben ordaki alfa 159 a taktım kafayı

doukan1989

Üye
Originally posted by DefectoR@Jun 24 2005, 10:08 AM
[post=94755]Quoted post[/post]​
159 manyak guzel araba abicim de yani 800hp ferrarinin yaninda komik kaliyo gibi :)

DefectoR

Originally posted by doukan1989+Jun 24 2005, 01:48 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(doukan1989 &#064; Jun 24 2005, 01:48 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-DefectoR@Jun 24 2005, 10:08 AM
[post=94755]Quoted post[/post]​
159 manyak guzel araba abicim de yani 800hp ferrarinin yaninda komik kaliyo gibi :)
[post=94870]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]
Abicim elimizin ulaşabileceği yerlere bakalım. ;;) böylesi daha tatminedici olur.
onu alabilmem için olmayan garajımda 2-3 adet daha ferrari olması gerekir. Eee o kadar malda da gözüm yok açıkçası istemem bi ferrarimin olmasını. Sonra sevenim çok olur beni.
böylesi iyi ;;)

doukan1989

Üye
kesinlikle haklisin abicim. Benim olmadikca ilgilendirmez felsefesi. Zaten bu arabayi anca ruyalarimizda goruruz

Kin_ittifak

Kin_ittifak

Üye
bu ferrari dandik bence ferrari bence dandik yanlış anlamayım ama cins arbalar yapıyolar.... :eksi:

muhammedda

Üye
ferrari fxx alabilmek için en az 5 yıldır ferrari biniyor olmak lazımmış ve bankada 20 milyon dolar nakit paranız olması lazımmış sınırlı sayıda üretilen bu araçtan alabilmek için (2.1 trilyon) parasını peşin vermek lazım mış ve türkiyeden bi genç sipariş etmiş kimliği saklı

NOT:Bu bilgiler kesindir uydurma değil

sanane

sanane

Üye
kim o genc CEM Yilmaz mi :P

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt