Satılık 2.El Garantili Samsung I5510 Galaxy 551 (290 tl)

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ares237

Üye
    Konu Sahibi
Satılık 2.El Garantili Samsung I5510 Galaxy 551 (290 tl)
Telefon sorunsuz calısmaktadır garantili ve orjinal kutusundadır. Tüm aksesuarları mevcuttur.

[image]http://img03.blogcu.com/images/c/e/p/cepantoloji/567e2fa8dffdcb5775c7cffa24dbf784_1291069943.jpg[/image]
Milyonların tercih ettiği Android işletim sistemi ile QWERTY klavyenin birleşimi

Samsung Galaxy ailesinin en yeni üyesi olan I5510 sahip olduğu Geniş ekranı, ve ergonomik Q klavyesi ile internet, e-posta ve multimedya uygulamalarına mükemmel kolaylıkla erişilebiliyor. İster dokumatik ekranı üzerinden sitelerde surf yapın, ister Qwerty klavyesini açın maillerinizi, SMS'lerinizi hatta tüm sosyal içerikli sitelerde yazışmalarınıza hız katın.

android işletim sisteminin 2.2 (Froyo) sürümüne sahip olan I5510, daha hızlı bir arayüze, yüksek performansa sahip. Güncel Adobe flash 10.1 sürümünüde içerisinde barındıran I5510 ile internet üzerindeki içeriklerin çoğunu görüntüleyebileceksiniz. Samsung APPs uygulama merkezinden birçok program indirebilecek boş anlarınızı iple çekiceksiniz.
En son teknolojik özellikler mevcut

I5510 ile 3G hızında internet'e bağlanabilirsiniz. İsterseniz bilgisayarınızdakinden farksız internet deneyimini kapsama alanındaki Wİ-Fİ ile de yaşayabilirsiniz.

Telefon vatan dan alınmıstır.Telefonun garantisi 31.03.2013 tarihine kadar devam etmektedir.Kutu içerigi tamdır + faturası da vardır.[:'(]

Cihazın arkasında ve onunde dogal olarak kullanıma baglı kılcal çizikler vardır ve klavyeyinin alt tarafında cok ufak cızıkler vardır. Cihazın alt kısmında ufak bir deformasyon vardır.(Resimlerden gorebılırsınız.)

Kusura bakmayın fotolar cok net degil ama cektigim aletle ancak bu kadar netlik yakalayabıldım

Resimler
Cihazın fotoları:

İstanbul içi avrupa tarafı elden teslim.Diger yerlere karsı odemeli kargo[:'(]Dusundugum fiyat 290 tl.

reL00

Üye
5800 ve +50 kargo bnden ?

gRkn666

gRkn666

Üye
Hocam ulasmak icin bi telefon num. vere bilirmisiniz?

ayd305n

Üye
Kardes bende vf945 var androidli temiz cizksiz 230 tl say 60 tl veriyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt