"O2" Kart Üzerinden Bedava Gprs

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
    Konu Sahibi
"O2" Kart Üzerinden Bedava Gprs
"Evet arkadaslar uzun suredir forumlarda okudugunuz uzere, O2 UK (Ingiltere) kontorlu sim kartlari ile roamingte Turkcell uzerinde bedava gprse girmek mumkun, Turkiyede iken 1 ay boyunca denedim ve calisti, "

Arkadaşlar bu yazıyı bir sitede okudum. doğruluk derecesini bilmiyorum bu olayı deneyip çözecek birileri vardır umarım.

okuduğum yerde sitenin reklamını falan yapılması isteniyor bedava kart gönderimi ve ayarlar için ;) hadi MaxiAdminler Göreyim Sizi ;)

iceboy

iceboy

Üye
Ben sirf bedava GPRS icin O2 kullaniyordum burada. Ama ne yazikki O2 1 Agustos'dan itibaren GPRS'i ucretlendirmeye basladi. Bende tabi O2 kullanmaktan sogudum sirf bu yuzden. Ama halen iyi bir yani varki oda sinirsiz mesaj atabiliyorum bedavaya. Onuda ucretlendirirlerse artik hic aram olmaz O2 ile...!!!

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by iceboy@Aug 30 2005, 11:47 PM
Ben sirf bedava GPRS icin O2 kullaniyordum burada. Ama ne yazikki O2 1 Agustos'dan itibaren GPRS'i ucretlendirmeye basladi. Bende tabi O2 kullanmaktan sogudum sirf bu yuzden. Ama halen iyi bir yani varki oda sinirsiz mesaj atabiliyorum bedavaya. Onuda ucretlendirirlerse artik hic aram olmaz O2 ile...!!!
[post=150099]Quoted post[/post]​

yapma be keşke daha önceleri yazsaydın buraya :( 02'ninnimetlerini

iceboy

iceboy

Üye
Sorry baba ya! Ilgilenenin oldugunu bilsem elbet yazardim. Ama halen bedava SMS ve MMS gonderebiliyorsun O2 ile. Bu arada roaming'de nasil bilmiyorum ama Ingiltere'de £10 yukledinmi 100 dakka beles konusabiliyorsun her sebekeye ve ustelik o yukledigin £10'u bile ayri olarak kullanabiliyorsun.

PcM@STéR

PcM@STéR

Üye
    Konu Sahibi
saol bilgilendirdiğin için

kubilay212

kubilay212

Üye
tskk

Hellboy®

Hellboy®

Üye
saol da bu o2 ısı nası olcak bılen varsa bılgılendırebılırmı

sercan_bjk

Üye
bilgi için saol

ycg35

ycg35

Üye
saol da bu o2 ısı nası olcak bılen varsa bılgılendırebılırmı

konu tarihi 2005 sorduğun için söylicem o2 bir gsm şebekesi hangi ülkenin bilmiyorum ama almanyadaki kuzenim kullanıyor bu o2 yu almanyanında olabilir ama ingilterden fln bahsetmişler :oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt