Haber Nvidia'dan Samsung ve Qualcomm'a Dava Açıldı

Sponsorlu Bağlantılar

0MG90

0MG90

Üye
    Konu Sahibi
Çoğu popüler cihazda Nvidia yok zaten. Tartışmaya da gerek yok.

Koradam

Üye
Çoğu popüler cihazda Nvidia yok zaten. Tartışmaya da gerek yok.
Sağlam bi chipset olsaydı zaten bir suru firima kullanırdı
Kullanılmayınca sağa sola dava açmış :D

erko merko

erko merko

Üye
O grafikte 1080P ekran çözünürlükte test edildi bir çok teknoloji sitesinde ve kaynakta öyle yazıyor . Bi tegra fani eksikti
Kardeş tegra'nın 2k'da performansı düşüyorda diğer çipsetlerin düşmüyormu mantık denen birşey yok mesajlarında, tegra fanı falanda değilim diğer mesajımda belirttiğim gibi ilk tercihim her zaman exynos'tur ama yiğidi öldür hakkını ver derler tegra k1 piyasanın en iyilerinden kullanılmamasının sebebi nvidia'nın paragözlülüğü

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Mtk 6592 aslında bi hayli başarılı yani s600 ile aynı performansı veriyor ama çinliler hariç kullanan yok mtk'yı, samsung,htc gibi firmalar üst modellerde olmasa bile orta seviye telefonlarda kullanıp bu firmaya destek verseler iyi olur, qualcomm'a sağlam rakipler lazım, ben tegra k1'in performansını çok beğeniyorum özellikle gpu performansını ama dediğiniz gibi nvidia pahalı satıyor olabilir paragöz bir firma nvidia, keşke amd mobile el atsa
Nasıl kullanan yok lg de zte huawei Acer Alcatel ve onlarca marka mtk li ve yan sanayi Replika lar . Yani işlemci kara borsada hiç sevmedim isterse mtk100100 çıksın snap400 edemez

erko merko

erko merko

Üye
Nasıl kullanan yok lg de zte huawei Acer Alcatel ve onlarca marka mtk li ve yan sanayi Replika lar . Yani işlemci kara borsada hiç sevmedim isterse mtk100100 çıksın snap400 edemez
Çinliler hariç doğru düzgün kullanan yok dedim canım kardeşim.

Üst Alt