Nvidia g630m driver nasıl?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasin dedigi gibi... Bende crysis 3 alacam pc yi bugun aldim. Cok iyi hizli henuz oyun yuklemedim :-/

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

i7 ye lafım yok ancak o işlemcinin yanına gt630 sattıgı için casperın utanması gerekır.
giriş seviyesi bır ekran kartı şuanki piyasaya göre

o yine iyi hp'nin bir modeli var arkadaşım almış ,i7 gt630 hemde 1 gb 2'de değil 2500 tl para vermiş benim msi'yi ezmeye çalışıyor aynı parayı verdim üstünde gtx660 var dedim, benimkinde beats ses sistemi var ondan pahalı dedi benimkinde de 4 hoparlör var aynı şarkıyı açtık bastırdı benim makine sonra çocuk eniştesine küfür etti onun aklına uyup aldım diye :ehe

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye

o yine iyi hp'nin bir modeli var arkadaşım almış ,i7 gt630 hemde 1 gb 2'de değil 2500 tl para vermiş benim msi'yi ezmeye çalışıyor aynı parayı verdim üstünde gtx660 var dedi benimkinde beats ses sistemi var ondan pahalı dedim benimkinde de 4 hoparlör var aynı şarkıyı açtık bastırdı benim makine sonra çocuk eniştesine küfür etti onun aklına uyup aldım diye :ehe

:zuhaha: gece gece iyi güldüm :kop:

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
JohanGielen

JohanGielen

Üye
Arkadaşlar acer nasıl bir marka bir modelini almak istiyorum fakat ısınma sorunu var diye yazmışlar sizce bu problem olur mu

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
bu fiyata alınabilecek en güzel laptop eğer 1500 gibi bir para verecekseniz alacağınız makine bu olsun takip edin 1350'ye falanda düşebiliyor. Sağlamlık var kalite var donanımda tatmin edici :oke:

JohanGielen

JohanGielen

Üye
bu fiyata alınabilecek en güzel laptop eğer 1500 gibi bir para verecekseniz alacağınız makine bu olsun takip edin 1350'ye falanda düşebiliyor. Sağlamlık var kalite var donanımda tatmin edici :oke:

Hocam yanlış anlama da senin paylasimlarina bakıyorum pcdepo ile bir bağlantın mi var yanlış anlama beni bir kaç yerde de pcdepo linkini paylastigini gördüm de ondan soruyorum

Artı eğer öyleysen yada bilgin varda nasıl bir firma pcdepo şikayet vara baktım bir kaç olumsuz şeyler var birde internetten mi siparis vermek iyi olur yerine mi gitmek

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Hocam yanlış anlama da senin paylasimlarina bakıyorum pcdepo ile bir bağlantın mi var yanlış anlama beni bir kaç yerde de pcdepo linkini paylastigini gördüm de ondan soruyorum

Artı eğer öyleysen yada bilgin varda nasıl bir firma pcdepo şikayet vara baktım bir kaç olumsuz şeyler var birde internetten mi siparis vermek iyi olur yerine mi gitmek

diğermarkadaşımında benımd e herhangı bır bılgısayarcı veya teknolojık marketle alakamız yok.
öğrencı adamız :) amacımız yardımcı olmak.
yazılan notebooku bende öneriyorum hatta pcdepodan arkadaşıma aldırdım taş gıbı pc :oke:

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye

bağlantım yok pcdepodan alışveriş tanıdıklarım olduğu için veriyorum sorun yaşamadıklarından burayı vermemin sebebi free dos satması benim aldığım bilgisayarda sadece orada satılıyordu ama pek sevmem internetten alışverişi şansıma aynı fiyata daha iyi model vatanda indirime düştü ordan aldım bağlantım olsa ordan alırdım.

Pcdepoyu veriyorum çünkü diğer sitelerden 200-300 tl ucuz satıyor dandik veya sorunlu mal sattığından değil free dos satan diğer sitelere bakınız onlarda vatandan bimeksten teknosadan ucuz satar ama vermiyorum neden çünkü alırlar sorun yaşarlar Mad Eagle yüzünden oldu derler benim takıldığım bir kullanıcılar kulübü var kullandığım laptopun bütün kullanıcıları orda bu alette orda satıldığı için hepsi ordan alıp sorun yaşamadığı için öneriyorum bu pcyi araştır bakayım üstünde windows olan bu fiyata güvenilir bir sitede bulursan bende onu önerecem bunu önermemin nedeni bu laptop bu donanım bu fiyata çok zor ama pcdepo işletim sistemi koymuyor bilgisayarı alırsınız pcdepodan açılmaz çünkü üstünde windows yoktur format atmanız işletim sistemini yüklemeniz gerekir ee orjinal windowsunda kaç para olduğunu biliyorsunuzdur ama pcdepo free dos yani işletim sistemsiz sattığı için ucuza geliyor.

bakın aynı donanım var hatta bunun ram daha düşük ama 200 tl daha pahalı bimeks pahalı satmıyor aslında üstünde windows olduğu için ve bu makine öbüründen daha kötü herşeyi aynı ama rami daha düşük ben sadece yardım isteyenlere en uygun fiyata en ucuz notebooku tavsiye etmeye çalışıyorum bakın i7 ile i5 arasında rahat 300 tl oynuyor bimekste buna 1650 tl vermek yerine 100 lira daha verip pcdepodan i7 olanını alabilirsin

bak kendime aldığım pcyide göstereyim sana tamamen aynı sadece işlemci farkı var biri i5 biri i7

aradaki fiyat farkına bir de bimeksteki ürünle pcdepodaki ürünün i7 fiyat farkına bak yanlış anlaşılmasın hiç bir yerle bağlantım yok bakın arkadaşım aynı cihazı ilk verdiğim asusun 4 gb ramlisini teknosadan bi de tanıdık vasıtasıyla aldı 1400'e hemde 4 gb ram var normal fiyatı 1750 tl idi 1400'e tanıdığı olduğu için aldı bir de indirimli sen düşün gerisini :)

• Beğen
Tepkiler: L-LumieRe
NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Konu nerden nereye gitmis muhahh :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt