Nvidia g630m driver nasıl?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Nvidia g630m driver nasıl?
Arkadaslar casper masaustu pc alicam intel core i7 islemci g630m driver 8gb ram 1gb harddisk 3.3ghz nasil sizce ?? Crysis 3 black ops 2 acar mi?

Mr.Wick

Mr.Wick

Üye
orta ayarda açar ama casper çok dayanıklı marka değil. lenovo, dell bakabilirsin. Tabiki asus alsan daha iyi olur. çift soğutucu var(yeni modellerinde) oyun için daha iyi bir seçenek olur.

achambo

achambo

Üye
açar ama tam verim alamazsın bende i5 3210 6 gb ram 630m var lenovo z580 far cry 35 fps de oynanıyo

i7 li alacaksan gt630 dan yüksek bir ekran kartı al

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Dizustu deil arkadaslar masaustu aldim daha verimli oyun oynarim isinma sorunuda olmaz :D casper cok guzel bi marka amcam 6 seneye yakindir kullaniyo. Kardes i7 islemci aliyorsam neden 630m den daha yuksek bi kart alayim ki?

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada onceki pc markam asustu ;) asus da cok guzel marka 4 sene kullandim sadece ekran kartiyla rami degistirmistim fakat ekonomik sikintilar nedeniyle saattim 1 sene oldu satali ve caspera gecis yaptim. Pc yi aldim teknosadan sadece kasa 1600 tl ekran falan desek 1900 falan tuttu ins bi sorun cikmaz.

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
gt650 bulabilirseniz daha iyi olur :oke:

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Aldim artik kardes. Bu da idare edermi beni black ops 2 bf3 crysis 3 normal ayarlarda acar mi?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
verilen paraya yazık ya.
i7 casper... yanında GT630. burda utanması gereken casper.

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Ne demek istedigini pek anlamadim :-/ i7 ve gt630m kotumu?

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
Ne demek istedigini pek anlamadim :-/ i7 ve gt630m kotumu?

i7 ye lafım yok ancak o işlemcinin yanına gt630 sattıgı için casperın utanması gerekır.
giriş seviyesi bır ekran kartı şuanki piyasaya göre

JohanGielen

JohanGielen

Üye
Peki arkadaşlar GT710 modeli Ekran karı nasıl i5 işlemcili ve 8 64 gb ramli bir model oyun konusunda iyi bir performans saglarmi

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
630m iyi bir ekran kartiymis ortanin biraz daha uzerinde yani. Yorumlari okudum herkesden guzel yorumlar duydum. Bunun yaninda 8gb ram 3.4 ghz islemci hizi 1t harddisk vs

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Johan: benim ekran kartindan biraz daha iyi iste ama i7 arayi kapatiyor.

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
630m iyi bir ekran kartiymis ortanin biraz daha uzerinde yani. Yorumlari okudum herkesden guzel yorumlar duydum. Bunun yaninda 8gb ram 3.4 ghz islemci hizi 1t harddisk vs
iyi güzel araştırmışsında masaüstü pc kategorisinde gt630 düşük seviye bir karttır.

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Masaustuyle ne alakasi var ki anlamadim :-/

NovaThor

NovaThor

Üye
    Konu Sahibi
Bence yeterlidir i7 ile arasinda pek bi fark yok diye biliyorum :-/

JohanGielen

JohanGielen

Üye
ANIL

ANIL

Admin
Fifa 13'ü son ayaralarda oynatır. Crysis 3'ü ise orta ayarlarda rahat bir şekilde oynatır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt