Yardım Nvidia Ekran Karti Yardımm!

Sponsorlu Bağlantılar

ismailkilgoz

ismailkilgoz

Üye
    Konu Sahibi
Nvidia Ekran Karti Yardımm!
Merhaba arkadaslar . Masaustu bilgisayar kullaniyorum ve bir ay once yeni ekran karti aldim ve bugunlerde hangi oyun olursa olsun ara ara kasmalar oluyor ve ben cok rahatsiz oluyorum sizden de yardimlarinizi bekliyorum

Bilgisayarımın özellikleri :
İşlemci: Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7200 @ 2.53GHz
Bellek(RAM): 4 GB
Ekran Kartı : Nvidia GeForce GT 630 2GB 128bit
Hard disk : 1TB ,800 Gb de bos yer var
Windows 7 Ultimate 32 bit yüklü

Yardımlarınızı bekliyorum simdiden bakan yorum atan herkese tesekkur ederim ..

fnldstntn

Üye
driverları güncelle...ve geforce experiance ı kur oyunları PC te göreoptimize esin...ayrıca 64 bit windows kur 32 bit 3gb RAM destekler ve sendeki 1 GB boşa gidiyor...

ismailkilgoz

ismailkilgoz

Üye
    Konu Sahibi
driverları güncelle...ve geforce experiance ı kur oyunları PC te göreoptimize esin...ayrıca 64 bit windows kur 32 bit 3gb RAM destekler ve sendeki 1 GB boşa gidiyor...
Driverların hepsi güncel experiance yi bi deneyim . Birde sunu eklemek istiyorum sonradan boyle oldu yani bilgisayar boyle degildi pes 13 te bile fps 150 lerde oynanmiyo ya cıldırcam. Hemen deniyorum

fnldstntn

Üye
Pc yi 64bit windows ile formatla düzelir...tabi farklı nedenleri de olabilir mesela ısı...speedfan uygulaması ile takip edebilirsiniz...

ismailkilgoz

ismailkilgoz

Üye
    Konu Sahibi
Pc yi 64bit windows ile formatla düzelir...tabi farklı nedenleri de olabilir mesela ısı...speedfan uygulaması ile takip edebilirsiniz...
1 hafta once hicbi sorun yoktu birdenbire oldu yoksa tamam 32 bit ten kaynaklaniyor derim

ismailkilgoz

ismailkilgoz

Üye
    Konu Sahibi
Geforce experince de sadece bi oyun cikti ondada optimize etmek var bu oyun ayarlarindan grafik ayarlariyla oynamak gibi bisey tam olarak bu da degil ya saol yinede ama hicbu degisiklik olmadi :(

Uhops

Uhops

Üye
Durduk yere olduysa ekran kartı zarar görmüş olabilir mi :hmmm Aygıt yöneticisinde ekran kartı gözüküyor mu?

istisna97

istisna97

Üye
Ekran karti değiştir

fnldstntn

Üye
1 hafta once hicbi sorun yoktu birdenbire oldu yoksa tamam 32 bit ten kaynaklaniyor derim
32 bit ile bilgisayarı tam performans ile kullanamıyorsun 64 bit e yükselti demenin sebebi bu hem de eğer yazılımsal bir sorun ise oda düzelmiş olur eğer düzelmezse sorun donanımsal demektir...

ismailkilgoz

ismailkilgoz

Üye
    Konu Sahibi
32 bit ile bilgisayarı tam performans ile kullanamıyorsun 64 bit e yükselti demenin sebebi bu hem de eğer yazılımsal bir sorun ise oda düzelmiş olur eğer düzelmezse sorun donanımsal demektir...
Evet zaten ramlardan 2.75 gb kullaniliyor

ismailkilgoz

ismailkilgoz

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt