Notebook'larda Isınma Sorunu [ÇÖZÜM]

Sponsorlu Bağlantılar

TADAHIKO

TADAHIKO

Üye
emeğine sağlık

Uhops

Uhops

Üye
sımdı laptop alacağım ben i7 almıyımmı cokmu ısınıyor anlamadım

wined37

wined37

Üye
:tşk: baya işime yaradı

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Güzel Ama Alan Sıkıntılı Makine Bunlar Yüke Binince Cayır Cayır Yanacaktır Yinede Soğutucusuz Kullanmak İyi Değil Bence Ömür Boyu Al Kullan Öbür Türlü Oyunlarda 80 Dereceyi Gören Makıneden Hayır Gelmez

ÇaRşI 2387

ÇaRşI 2387

Üye
Güzel konu olmuş Eline sağlık :oke:

Cadillac34

Üye
Bende bilgisayarımın ısınıp kapanması sorunundan muzdaribim. Soğutucu bile kullanıyorum fayda etmiyor. Çünkü, işlemci sol üşt köşe klavyenin altında kalıyor. Söksem takması zor olur ve de sorun çıkar diye sökmüyorum. Kendi fanı da çalışmıyor. Kaç kere elektrikli süpürge tuttumsa yine fayda yok.Video bile izleyemiyorum, o derece kasıyor. Ne yapmam gerekir? Samsung NP-R580-JS03TR

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bende bilgisayarımın ısınıp kapanması sorunundan muzdaribim. Soğutucu bile kullanıyorum fayda etmiyor. Çünkü, işlemci sol üşt köşe klavyenin altında kalıyor. Söksem takması zor olur ve de sorun çıkar diye sökmüyorum. Kendi fanı da çalışmıyor. Kaç kere elektrikli süpürge tuttumsa yine fayda yok.Video bile izleyemiyorum, o derece kasıyor. Ne yapmam gerekir? Samsung NP-R580-JS03TR
Bilgisayar tamircisine götürüp temizletebilirsin.

Cadillac34

Üye
Bilgisayar tamircisine götürüp temizletebilirsin.
Orası öyle ama her bilgisayarcıya götürmek risk almak demektir. Samsung teknik servisine götürsem çok para alırlar. Zaten garantisi bitmişti. Bu temizlikle olacak bir iş değil. İnşallah düşündüğüm sorunlardan değildir umarım.

Son düzenleme:

Üst Alt