Yardım notebook oyunlarda kasıyor

Sponsorlu Bağlantılar

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
notebook oyunlarda kasıyor

Sistemim bu fakat gta4 , Nfs Rivals , Dirt 3 kasıyor Ets2 de hafif bir kasma var. Hepsinede özellikleri yetiyor pc nin neden olabilir? arkadaşımda lenovo laptop var 2 gb ekran kartı 8 gb ram var oda amd işlemcili ama o kasmadan oynuyor. Onda Win 8 64 bit bende Win 7 64 bit yüklü

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Kardeşim birincisi işlemcin iki çekirdek ve işlemci hızın oldukça düşük bununla sen o oyunları oynayamazsın ikincisi ekran kartın da kötü seviye bir ekran kartı. Arkadaşının laptopu muhtemelen daha iyi işlemci hızına ve ekran kartına sahiptir ondan oynuyordur. Ben bir konuda senin aynı bu mesajını ve aynı benim verdiğim cevabı aldığını görmüştüm. Yani bu sistemle o oyunlar zor be kardeşim.

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
djhiguramos

djhiguramos

Üye
işlemci benim eski dizüstünün performansının bile gerisinde(5 yıllık) ama güç tüketiminde sizin işlemci çok iyidir orası ayrı.satellite c660d diye arattım ancak serinin hangi cihazı olduğunu bulamadım şayet harici bir ekran kartı da varsa cihazda amd aynı ekran kartı olmasa bile dahili ve harici ekran kartını crossfire olarak kullanmanıza izin veriyor olmalı bunu araştırın performans artışı olur oyunlarda.

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
işlemci benim eski dizüstünün performansının bile gerisinde(5 yıllık) ama güç tüketiminde sizin işlemci çok iyidir orası ayrı.satellite c660d diye arattım ancak serinin hangi cihazı olduğunu bulamadım şayet harici bir ekran kartı da varsa cihazda amd aynı ekran kartı olmasa bile dahili ve harici ekran kartını crossfire olarak kullanmanıza izin veriyor olmalı bunu araştırın performans artışı olur oyunlarda.
Bu arada ben dikkat etmemişim sen dedin aklıma geldi bu pc benim bir önceki laptop modelim. 2 sene önce teknosadan almıştım. Çok kötü bir laptop. İnternete girerken bile kasıyordu. GTA SAN ANDREAS'ı bile düşük ayarlarda kasıyordu. 1 sene bile kullanmadan sattım onu. Bu laptop ile asla bu oyunları istediği şekilde oynayamaz arkadaş

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
Ben almadım laptopu zaten babamın bir arkadaşı kullanmıyormuş o verdi bende öyle şimdilik takılıyorum üniversiteye başka şehre gidince aldım evde masaüstü var o bile internete girerken kasmıyor ama bu bazen kasıyor. Bunu satsam kaça gider ki? ya da içini değiştirsem kaça patlar?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Malesef içini değişme gibi bir ihtimal yok anakart çok dandik ve fazla para da etmiyor

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
Bana seneye otoket gibi programları kaldıran bir pc Lazım zahmetsizce kullanabileceğim ve söylediğim gibi Oyunları da oynayabileceğim :( tavsiyelik pc var mı

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Seneye bütçeni yazarsın ona göre öneride bulunuruz kardeşim

sLeepLe

sLeepLe

Üye
    Konu Sahibi
aldırabilirsem bu senede düşünüyorum bütcem seneyede 1700 2000 arası olur tekrar konu açarım ben zaten teşekkürler :)

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
aldırabilirsem bu senede düşünüyorum bütcem seneyede 1700 2000 arası olur tekrar konu açarım ben zaten teşekkürler :)
O fiyata ben de sana çok güzel bir laptop öneririm kardeşim inşallah. Hayırlısı ile sen parayı biriktir ve konuyu aç da. :D