Halo Wars 2 PC Sistem Gereksinimleri

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Piyasaya sürülen en iyi strateji oyunlarından birisi olarak karşımıza çıkan Halo Wars 2'nin bilgisayar sistem gereksinimleri merak ediliyor. Halo Wars 2 PC sistem gereksinimi sizler için makalemizde.

Bugüne kadar piyasa sürülen strateji oyunlarında tarihin geçmiş zamanlarında çoğu oyunda ise günümüzde sadece hayal edebileceğimiz teknolojiye sahip olunan gelecek için taktikler belirledik. Şimdi ise 21 Şubat 2017 tarihinde piyasa sürülen gerçek zamanlı strateji ve aksiyon oyunu Halo Wars 2 ile farklı bir dünyanın kapısını aralamaya hazır mısınız? Oyun Xbox One ve Windows 10 olmak üzere iki platfom üzerinden oyun sevenlere hem kutu hem de dijital ortamda satış sunuldu. Oyunun temasına aktığımız zamanda ise bilim kurgu savaş şeklinde işlenmektedir. Oyuna başladığımızda bakış açısı olarak kuş bakışı ile oyun içerisinde gerçekleşen her şeyi görmemize imkan sağlıyor. Oyunu tek kişi oynayabileceğimiz gibi çok kişi ile oynamamız mümkün olmaktadır.

Oynayabilmek için bilgisayarınızın için minimum özelliklere bakılacak olunursa; bilgisayar işletim sistemi olarak Windows 10 64 bit ve ya daha üst bir versiyon , işlemci olarak da Intel Core i5- 2500 3.3 Ghz ve ya AMD FX- 4350 ve ya eşdeğer bir işlemci modeli, ekran kartı olarak GeForce GTX 650 2GB ve ya AMD Radeon HD 7730, RAM: 6 GB, minimum desteklenen DirectX: DX 12 destekli olması gerekmektedir. Bilgisayar HHD’ de boş alan olarak 25 GB’ lık alan gerekmektedir.Maksimum (önerilen) özellikleri de; işletim sistemi olarak Windows 10 64 bit ya da daha üst bir versiyon, işlemci olarak Intel Core i5-3550 ve ya AMD FX 8150 ve ya eşdeğer bir işlemci modeli, RAM olarak 8 GB, ekran kartı olarak GeForce GTX 960 2 GB ya da AMD Radeon RX 460 4 GB, DirectX: DX 12 desteklemesi gerekiyor. HHD’ de boş alan olarak da 25 GB’ lık alan gerekmektedir.

Minimum Sistem Gereksinimleri
-İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
-DirectX: DirectX 12
-Ram: 6 GB
-VRam: 2 GB
-İşlemci: Intel i5-2500, AMD FX-4350
-Grafik Kartı: nVidia GeForce GTX 660 ,AMD Radeon HD 7750, Intel HD 520
Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri
-İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
-DirectX: DirectX 12
-Ram: 8 GB
-VRam: 4 GB
-İşlemci: Intel Core i5-4690K, AMD FX-8350
-Grafik Kartı: nVidia GeForce GTX 1060, AMD Radeon RX 480

Yeni taktikler geliştirerek hem yorulacağınız hem de keyif alabileceğiz Halo Wars 2 gelecek yaşamanın ve bir orduya komuta etmenin nasıl bir duygu olduğunu keşfedin. İster tek başınıza isterseniz de kendi arkadaş grubunuz ile birlikte oynamanıza imkan sunulan oyun içerisinde keyifli dakikalar geçirmenizi dileriz
 

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt