Yardım Note 5 sorunlarım

Sponsorlu Bağlantılar

estorak

estorak

Üye
    Konu Sahibi
Note 5 sorunlarım
Arkadaşlar merhaba dün telefonumu şarj ederken kendi kendine kapanıp açılmış ve bazı sorunlar ortaya çıktı kullandıkça farkediyorum dünden önce yoktu bu sorunlar.
1. Son uygulamaları menünün solundaki tuşa basıp açamıyorum bunu assistant ı açıp ordan son uygulamalar tuşuna basıp denedim yine olmadı
2. Bildirim çubuğunı aşağı çektiğimde parlaklık ayarlaması wifi açıp kapatma yapabiliyorum fakat yukarı bildirim çubuğundan ayarlara geçemiyorum veya wifi e basılı tuttuğumda wifi ayarlarına gitmiyor aynı zamanda bildirim çubuğunu ikinci kez çektiğimde diğer seçenekler görünmüyor
3. Bildirimler kilitli ekranda görünüp bildirim çubuğunda görünmüyor
4. Ana menü tuşu bazen ilk seferde çalışmıyor ikinci kez basmam gerekiyor
Arkadaşlar sorunlarım bunlar dediğim gibi dünden önce yoktu bunların hiçbiri ayarları fabrika ayarlarına döndürdüm ama düzelmedi içinde fotoğraflarım falan olduğu için formatlamak istemiyorum dün şarjda ne olduysa sorunsuz kullandığım telefon bu hale geldi yardımcı olursanız sevinirim..

Son düzenleme:

PalmerTech

PalmerTech

Üye
Yazılımsal problem gibi sanki. Tüm içeriğinizi bilgisayarınıza yedekleyin, cihazı formatlayın. Düzelmezse, pc üzerinden formatlayın. Olmuyorsa, cihaza ait TR romunu indirip flashlayın. Knox sayacı tetiklenmiyor diye biliyorum.

estorak

estorak

Üye
    Konu Sahibi
Yazılımsal problem gibi sanki. Tüm içeriğinizi bilgisayarınıza yedekleyin, cihazı formatlayın. Düzelmezse, pc üzerinden formatlayın. Olmuyorsa, cihaza ait TR romunu indirip flashlayın. Knox sayacı tetiklenmiyor diye biliyorum.
Yedekleme konusunda önerileriniz var mı veri falan kaybetmek istemiyorum bundan önce iPhone kullanıyordum yedekledikten sonra uygulamalara kadar her şeyi kendi kurmuştu bunda da öyle bi durum var mı

PalmerTech

PalmerTech

Üye
Kies yedekler ama uygulamaları iTunes üzerinden yaptığınız gibi geri yükleyemezsiniz diye biliyorum. Titanium backup bunu yapıyorsu ama gereksiz root işlerine girmek gerekir. Bu işe yarayan başka pc programı var mı bilmiyorum açıkçası.
---------
NOT: Note 5 için Kies'ten başka bir program kullanılıyor aslında. İsmini hatırlayamadım, SideSync olabilir. Ona bir bakın derim.

estorak

estorak

Üye
    Konu Sahibi
Kies yedekler ama uygulamaları iTunes üzerinden yaptığınız gibi geri yükleyemezsiniz diye biliyorum. Titanium backup bunu yapıyorsu ama gereksiz root işlerine girmek gerekir. Bu işe yarayan başka pc programı var mı bilmiyorum açıkçası.
---------
NOT: Note 5 için Kies'ten başka bir program kullanılıyor aslında. İsmini hatırlayamadım, SideSync olabilir. Ona bir bakın derim.
Kardeşim teşekkür ederim resetledim düzeldi yedekle kısmından yedek almıştım uygulamaları da tek tek indiriyor şimdi tekrar teşekkürler sorun çözülmüştür.

• Beğen
Tepkiler: PalmerTech
PalmerTech

PalmerTech

Üye
Smart Switch ile yedek alıyormuşuz. Ama app yedeği almıyor maalesef.

Üst Alt