Note 3 rom degisimi icin yardim

Sponsorlu Bağlantılar

mertcan01

mertcan01

Üye
    Konu Sahibi
İyide ilk rusya alır diye kural yok bir arada ilk polonya almıştı :D genellikle ilk güncellemeleri india alıyo onu kur o zaman en çok güncellemede orada çıkıyo :D
Indai bugun dikkatimi cekti en ustte o vardi. Aman Kardes benim rom irak romuydu. Rusyayi kurdum cok sukur artik iraktanda turkiyedende once gelecegini biliyorum gerisi bos. Ve turkiye romu sorunlu olduğunu da bir yigin sorunla karsilasan vatandaslar olduğunu da yazilarda okuyorum. Suan stabil gittigi yere kadar :-) ahh ahh note 2 nin gozunu sevim yaaa note 3 onun yaninda hikaye

• Beğen
Tepkiler: serdar_gs

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Indai bugun dikkatimi cekti en ustte o vardi. Aman Kardes benim rom irak romuydu. Rusyayi kurdum cok sukur artik iraktanda turkiyedende once gelecegini biliyorum gerisi bos. Ve turkiye romu sorunlu olduğunu da bir yigin sorunla karsilasan vatandaslar olduğunu da yazilarda okuyorum. Suan stabil gittigi yere kadar :-) ahh ahh note 2 nin gozunu sevim yaaa note 3 onun yaninda hikaye
Romda sıkıntılar var evet aynı sıkıntılar rusyada veya diğerlerinde varmı zamanım olsa denerdim aslında. Note 2 yorumunada katılıyorum :)

mertcan01

mertcan01

Üye
    Konu Sahibi
Ben titizimdir en ufak seye takilirim simdilik sorun yok bakalim ilerleyen surede ne olacak. Bide kullandigimiz programlarda sorun var. Mackoloik mesela aciyosun arkasına reklam atior tlfunu donduruyor. Cia programi yabanci numaradan aranindiktan sonra ismi tanimaklak icin donuyor yani apklerdede sorun oluyor.

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Wipe atabilirsin. Kitkatta bazı uygulamalar hala sorunlu ne yazikki force close veriyor bendede.

mertcan01

mertcan01

Üye
    Konu Sahibi

Üst Alt