Note 3 rom degisimi icin yardim

Sponsorlu Bağlantılar

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Heah simdi anlasildi :-) yok yok cok acilama yapmayinda kafam gidior yoksa. Ben ne anlarim wipe dan roottan :) biz kucukken ps la buyumedik gecmisimizde ateri yatior super mario onun icin cok kapasite beklemeyin benden :-) yas 30 ama 20 senesi teknolojiden uzak :-)
Wipeyi ayarlar kayıt yeri cihazı sıfırla diyipte sıfırlayabilirsin.

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Hayır kesinlikle Hayır. Sadece n900 ve n9000 in romlarını kurabilirsin.
Yani diyorumki exynoslu cihazların her modelinim romları birbirine kurulabilir snapdragonlu modellerde kendi aralarında romları birbirine kurulabilir doğru mu

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
mertcan01

mertcan01

Üye
    Konu Sahibi
Peki ben bu romlari cihazima uygun olanini nasil anlar ve nerden indirebilirim ?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Peki ben bu romlari cihazima uygun olanini nasil anlar ve nerden indirebilirim ?
Xda da note 3 exynos android development bölümüne girerse oradami tüm CUSTOM ROMlar n900 ve n9000 için. STOCK ROM içinse sammoile da firmware bölümündd arama yerine n900 yaz indir odinden flashla

serdar_gs

serdar_gs

Üye
Xda da note 3 exynos android development bölümüne girerse oradami tüm CUSTOM ROMlar n900 ve n9000 için. STOCK ROM içinse sammoile da firmware bölümündd arama yerine n900 yaz indir odinden flashla
Exynos developta pek bişey yok boş forum asıl romlar diğer note 3 developmentte :D

mertcan01

mertcan01

Üye
    Konu Sahibi
Customla isim yok orginalden yanayim. 2 note 2 ve suan note3 eskittim arayuz 10 gun once kurdum ilk defa :) adamlar yapmis ben daha nie action arayim kendime :)

• Beğen
serdar_gs

serdar_gs

Üye
Bende note 3 yeni aldım daha root bile etmedim en az 1 sene ne root ne rom bişeye bulaşmayacam gerek yok :D

• Beğen
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Customla isim yok orginalden yanayim. 2 note 2 ve suan note3 eskittim arayuz 10 gun once kurdum ilk defa :) adamlar yapmis ben daha nie action arayim kendime :)
Bir safkan olsaydı denerdimde miui yerini fazlasıyla tutuyor. Zamanım az olsa bende yapmamda arada sıkıldıkça atarım şuan 3 haftadır böyle stock ve garantili devam ediyorum cazip bir rom çıkarsa geçerim :)

mertcan01

mertcan01

Üye
    Konu Sahibi
Bende note 3 yeni aldım daha root bile etmedim en az 1 sene ne root ne rom bişeye bulaşmayacam gerek yok :D
Benim note 2 imei atili diye rootlanmisti ama ben rootun bana bir faydasi olacagini dusunmedigim icin kullanamadim

• Beğen
Tepkiler: lale63
mertcan01

mertcan01

Üye
    Konu Sahibi
Bir safkan olsaydı denerdimde miui yerini fazlasıyla tutuyor. Zamanım az olsa bende yapmamda arada sıkıldıkça atarım şuan 3 haftadır böyle stock ve garantili devam ediyorum cazip bir rom çıkarsa geçerim :)
Peki custom romlarin sana sagladi fayda nedir. Sdc istedigin programlarin olusumu ? Sonucta okudugum kadariyla bazi romlarda genel ozelliklerinden bazilari calismior bu dezavantaj degil mi

mertcan01

mertcan01

Üye
    Konu Sahibi
Bu arada ilgilendiginiz ve cevaplarinizla bilgilendirdiginiz icin tesekkur ederim

mertcan01

mertcan01

Üye
    Konu Sahibi
Peki bu konu disi sunuda merak ediorum bende bide s4 9505 var. Oda iraktan 4g olanindan ama rom ne romu bilmiyorum. Ancak onda imei atilmis durumda ve rootlu wifi sorunu vardi kronik sorun olarak rootlayip wifiyi duzeltmistim. Peki bunun romunu degistirsem yada 4.4.2. Kursam imei gider mi ?

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
stock rom kuracaksan gideceğini zannetmiyorum. efs backup alabilirsin

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
mertcan01

mertcan01

Üye
    Konu Sahibi
efs yedeği yani. imei gideceğini zannetmiyorum ama istersen yedeğini alabilirsin. Google amcada ufak bi araştırma yapabilirsini efs backup alma diye
Bi kac yazida gidecegini okumustum efs yedek almak lazim fln denilmisti. Benim hatunda s4. Isterse degistiririm yoksa once can :) rus romu yuklicem. Tlfu sifirlayim kafaya koydum :-) rus romunun cesiti vs var mi yoksa direk buldugumumu indirecegim ?

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bi kac yazida gidecegini okumustum efs yedek almak lazim fln denilmisti. Benim hatunda s4. Isterse degistiririm yoksa once can :) rus romu yuklicem. Tlfu sifirlayim kafaya koydum :-) rus romunun cesiti vs var mi yoksa direk buldugumumu indirecegim ?
Sadece rusya yazanı indir mega fon falan yazan varda onlar ne bilmiyorum :D Rusya SER

mertcan01

mertcan01

Üye
    Konu Sahibi

Megafon da var o nedir bilemedim ama bu var bu sanirim. Download unu bulamadim belki cepten bakiyorum diyemidir

Üst Alt