Note 3 Obb Klasörü

• 1 Ekim 2013
  • 2171 Okunma
  • 21 Cevap

1. arkadaşlar bugün note 3 alındım ama şöyle bi sorun var obb klasörüne dosya kopyalanamıyor sebebi nedir bilgisi olan varmı ??

Yazan: volky34
  2. Ne gibi bir sorun veriyor peki ?

3. Dün arkadasın s4 ündede oldu ana dizine at sonra obbye tası :)

4. Pc den atilmiyor once hafiza kartina at sonra telefondan dosya yoneticisi ile tasi

AHKE bunu beğendi.
  5. denedim o şekilde atılan oyunlar baçılmıyor
    ---
    kopyalanamıyor diyo bağlatı koptu filan diyor o klasörde ama diğer klasörlere kopyalama yapa biliosun

6. Adamlar korsan oyun icin obbye dosya atmayi engelledimi acaba :hmmm

7. Korsan oyun için engellemiş olsalar Sd karta uygulamaya taşıma koymazlardi :)

8. Çözümü yok heralde

9. Once hafiza kartina atip oradanda telefonun dosya yonetcisi ile obb icine tasimayi denedinmi? cunku bendede ayni sorun var ve bu sekilde yapiyorum oluyor

10. dosya yöneticisiyle telefonun işçine attığım dosyayı obb a taşıdım ama yine yemedi olmadı ama hafıza kartından taşımayı denemedi alayım eğer oluyosa bi hafıza kartı

11. Dostum ben hafiza kartindan tasiyorum ama kendi hafizasindanda tasinir heralde ama denemekten zarar gelmez arkadadindan filan denemek icin odunc alabilirsin :)

12. aynı sorun benim ace 2 de de vardı orjinal rom attım düzeldi ben pc den hiç dosya atamıyodum yeşil çubuk sonuna kadar doluyodu en sonda aygıtın bağlantısı kesilmiş olabilir diye hata çıkıyodu tekrardan orjinal rom atmak çözer bu sorunu :oke:

13. Nerden yaptıran bilirim o olayi

14. e işte romu odinden tekrar kuracan :D sen bi araştır baya bişey bulursun :)

15. arkladaşlar bu sorunu hala çözemedim ben bi bilgisi olan yokmu yaw ?

16. Root explorerla kesin tasinir

17. Taşımayı değilde kopyalamayı dene.S4 de işe yarıyor.

Dede bunu beğendi.
  18. Denedim kopyaliosun ama açılmıyor

19. Eğer obb klasörüne dosyayı kopyalayabiliyorsan oyunda sorun vardır.Başka bir apk ile dene.

Yüklüyor...
20/09/2018 - 06:25