Püf Noktası Note 3 Obb Klasörü

Sponsorlu Bağlantılar

volky34

Üye
    Konu Sahibi
Note 3 Obb Klasörü
arkadaşlar bugün note 3 alındım ama şöyle bi sorun var obb klasörüne dosya kopyalanamıyor sebebi nedir bilgisi olan varmı ??

Türe

Türe

Üye
Ne gibi bir sorun veriyor peki ?

Febris

Febris

Üye
Dün arkadasın s4 ündede oldu ana dizine at sonra obbye tası :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Pc den atilmiyor once hafiza kartina at sonra telefondan dosya yoneticisi ile tasi

• Beğen
Tepkiler: AHKE

volky34

Üye
    Konu Sahibi
denedim o şekilde atılan oyunlar baçılmıyorkopyalanamıyor diyo bağlatı koptu filan diyor o klasörde ama diğer klasörlere kopyalama yapa biliosun

Kerim.

Kerim.

Üye
Adamlar korsan oyun icin obbye dosya atmayi engelledimi acaba :hmmm

Türe

Türe

Üye
Korsan oyun için engellemiş olsalar Sd karta uygulamaya taşıma koymazlardi :)

volky34

Üye
    Konu Sahibi
Çözümü yok heralde

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Once hafiza kartina atip oradanda telefonun dosya yonetcisi ile obb icine tasimayi denedinmi? cunku bendede ayni sorun var ve bu sekilde yapiyorum oluyor

volky34

Üye
    Konu Sahibi
dosya yöneticisiyle telefonun işçine attığım dosyayı obb a taşıdım ama yine yemedi olmadı ama hafıza kartından taşımayı denemedi alayım eğer oluyosa bi hafıza kartı

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Dostum ben hafiza kartindan tasiyorum ama kendi hafizasindanda tasinir heralde ama denemekten zarar gelmez arkadadindan filan denemek icin odunc alabilirsin :)

The Shadow

The Shadow

Üye
denedim o şekilde atılan oyunlar baçılmıyorkopyalanamıyor diyo bağlatı koptu filan diyor o klasörde ama diğer klasörlere kopyalama yapa biliosun
aynı sorun benim ace 2 de de vardı orjinal rom attım düzeldi ben pc den hiç dosya atamıyodum yeşil çubuk sonuna kadar doluyodu en sonda aygıtın bağlantısı kesilmiş olabilir diye hata çıkıyodu tekrardan orjinal rom atmak çözer bu sorunu :oke:

volky34

Üye
    Konu Sahibi
Nerden yaptıran bilirim o olayi

volky34

Üye
    Konu Sahibi
arkladaşlar bu sorunu hala çözemedim ben bi bilgisi olan yokmu yaw ?

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Root explorerla kesin tasinir

PriZm

PriZm

Üye
Taşımayı değilde kopyalamayı dene.S4 de işe yarıyor.

• Beğen
Tepkiler: Dede

volky34

Üye
    Konu Sahibi
Denedim kopyaliosun ama açılmıyor

PriZm

PriZm

Üye
Eğer obb klasörüne dosyayı kopyalayabiliyorsan oyunda sorun vardır.Başka bir apk ile dene.