Püf Noktası Note 3 Obb Klasörü

Sponsorlu Bağlantılar

vanki

Üye
arkadaşlar bugün note 3 alındım ama şöyle bi sorun var obb klasörüne dosya kopyalanamıyor sebebi nedir bilgisi olan varmı ??

arkadaşlar bugün note 3 alındım ama şöyle bi sorun var obb klasörüne dosya kopyalanamıyor sebebi nedir bilgisi olan varmı ??
arkadaşlar bugün note 3 alındım ama şöyle bi sorun var obb klasörüne dosya kopyalanamıyor sebebi nedir bilgisi olan varmı ??[/qu
Kardeş telefonun Usb 3( mavi) .Masaüstü kullanıyorsanız kasanın arkasındaki usb girişleri ile deneyin.Yada USB Girişi MAVİ olan bir bilgisayarda deneyin.Sevgiler sonucunu [email protected] bildirirsen sevinirim

xsileah

Üye
Bugün denedim telefona kopyalayarak daha sonra telefon içerisinden kopyala yapıştır ile attım. Bazı oyunlarda eski verileri görmedi. Ama bir kaç oyunda eski verileri de taşıyabildim.
Telefon Note 3 bu arada.