Öneri 2022 'de Redmi Note 7 Alınır Mı?

Sponsorlu Bağlantılar

DaRKWaRRıoR

DaRKWaRRıoR

Üye
    Konu Sahibi
2022 'de Redmi Note 7 Alınır Mı?
Sahbinden 'de 2100 TL 'ye temiz bir Redmi Note 7 telefon buldum. Sizce bu telefon 2022 'de iyi olurmu? Alayım mı?

2 3 sene önce kullanan bi tanıdığımda hayalet ekran sorunu çıktı. Bendede sorun çıkartırmı

M.F.E

Üye
Almayın derim

• Beğen
Tepkiler: DaRKWaRRıoR
Anonymous_

Anonymous_

Üye
Redmi Note 8'den yazıyorum. m Bu telefonu almayın özellikle 3/32 olan version ise. Bende hayalet ekran sorunu var uygulamaya giriyorsunuz 10 saniye sonra ekranada yansıyor. çok kötü bir durum.

• Beğen
DaRKWaRRıoR

DaRKWaRRıoR

Üye
    Konu Sahibi
Cevaplarınız için teşekkürler @M.F.E ve @Anonymous_

• Beğen
Tepkiler: M.F.E
yeumyang

yeumyang

Moderator
Aynı cihaz bende de var hayalet ekran sorunu birçok cihazda var bende tavsiye etmiyorum

• Beğen
gonyalı

gonyalı

Üye
Bilindik markalar dışında telefon almayı bende tavsiye etmem
Nokia nın Androidi bile bi Sony Samsung Htc Lg Gm Motorola etmez
Nokia da sadece tuşlu telefon markası olarak anılmaya devam edecek gibi gözüküyor. Vestel bile ondan daha iyi

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Hayalet Ekran Noluyor ki Özellikleri İş Görür Aslında

• Beğen
İmamcivciv

İmamcivciv

Üye
Sahbinden 'de 2100 TL 'ye temiz bir Redmi Note 7 telefon buldum. Sizce bu telefon 2022 'de iyi olurmu? Alayım mı?

2 3 sene önce kullanan bi tanıdığımda hayalet ekran sorunu çıktı. Bendede sorun çıkartırmı
Gidin iPhone 7 alın daha iyi. Onun bir alt modelini Çin'de sergi yaptılar.

• Beğen
hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
Ben aldım evdekiler için redmi note 7. Eski olduğu için pil sağlığı %30 lara inmişti sipariş ettim kendim taktım cihaz canavar gibi oldu.
Arkadaşlar bizim insanımız araştırma yerine önce karalama veya bilindik yolu seçer yol zor olsa bile. Redmi nedir kime aittir.
Redmi poco iki marka da xiaomi alt markası FM irDa sağlam pil fp ürünleri. Xiaomi düz mi serisi ise üst veya premium olur.

Gelelim BBK grubuna buda oneplus realmi oppo vivo 4 markadan oluşur bunlar hepsi kendi içinde hem premium hem düşük bütçe modelleri vardır.

• Beğen

Üst Alt