Note 2 knox sıfırlama neden yok

• 19 Ağustos 2014
  • 650 Okunma
  • 17 Cevap

1. Note 3 te olabiliyor note 2 de neden sıfırlanmıyor

Yazan: AHKE
    Samsung ile gönderdi
  2. Bende cok denedim de olmuyor puf noktayi da buldum ama o dosyalari silmeye sistem izin vermiyor mega vipe yaptim mmcblock8 13 1 5 gibi klasorler var orada sakli knox sayaci fakat bir turlu silemedim belki herkez destek ciksa çözüm bulunur...

Samsung ile gönderdi
  3. Hmm anladım bakalım inş bulurlar

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. illaki bulurlar ama sacma resmen android iphone ozenmis onun gibi guvenlik duvari koymaya calisiyo oysaki sanane be ardadas adam iki bin lira vermis cihazini almis ister rootlu kullnir ister rootsuz .

Samsung ile gönderdi
  5. Android özenmiyor "Samsung" özeniyor :ah

6. Aynen ama kitkat cıkalı baya oldu ama yok hiç cozumu

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Evet haklisin samsung özeniyor :) kit kat cikali baya oldu dogru demekki baya dir ozeniyor :)

Samsung ile gönderdi
  8. Google da knox koyacak bakalım bu işin sonu iyi değil.

iPhone ile gönderdi
  9. Stock romu flashla odin ile beni dinle sen ...

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. Ben pek sanmiyorum. İnandirici gelmiyor o haberler.

Mobil cihaz ile gönderdi
  11. Aynı sorundan şikayetçiyim bütün çabalarıma rağmen sıfırlanmiyor bu lanet şey 1de takılı kaldı bende ne artıyor ne azalıyor bootloader içine gömülü diye biliyorum ben stock rom flashlamak çare değil note3 de sistemin bootloaderini bir test cihazininkiyle değiştirip sonra yeni bootloader yukluyomus ve sayac sıfır :) mantıklı da biz neden yapamıyoruz? toplanıp tartışmaliyiz bence

Samsung ile gönderdi
  12. Bizimki daha ucuz ondandır :ehe

Samsung ile gönderdi
  13. Note 3 de yaptığı hic rootlanmamis bir cihazi romunu restore edip birdaha rootlu cihaza yuklemek mi anladigim kadariyla

Samsung ile gönderdi
  14. Note 2 nin geliştirici desteği biraz uyuyor o yüzdendir. :D

Mobil cihaz ile gönderdi
    The Shadow ve AHKE bunu beğendi.
  15. adam kullananı engellemiyor verizon gibi servislerin telefonlarının bootloaderları bile kilitleniyor halimize şükredelim bence
    sen eğer rootla kullanırsan garanti vermem demesi bence biraz haklı

16. Çıkacağını zannetmiyorum, en azından S4 için. Knox sayacını pek takmıyorum, Samsung halt etmiş diyip geçiyorum sizde fazla takılmayin artık derim :good:

Samsung ile gönderdi
  17. Hiçte haklı bulmuyorum bilgisayar satın alırken içindeki Windows degisince garantisi bitiyormu hayır artık telefonlarda bi bilgisayar parası bana cok gereksiz geliyor bu düşünce 2 milyar verip bi cihaz aliyosam istediğimi yaparım he bu yüzden bozarsam cihazı eyvallah garanti kapsamına sokma. ama bu yaptıkları düpedüz tehdit rootlarsan garantiye sokmam!

Samsung ile gönderdi
    The Shadow ve Sucrofe bunu beğendi.
  18. Ben bu knox olayını ilk duyduğumda bayagi kufrettim. Hatta samsung musteri hizmetlerini arayıp genel müdüre saydiriyordum. Artık takmiyorum artık Samsungun esiri değil samsung benim esirim olsun dimi :good:

Samsung ile gönderdi

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/12/2018 - 04:41