Note 2 knox sıfırlama neden yok

Sponsorlu Bağlantılar

AHKE

AHKE

Üye
    Konu Sahibi
Note 2 knox sıfırlama neden yok
Note 3 te olabiliyor note 2 de neden sıfırlanmıyor

fbiugur

fbiugur

Üye
Bende cok denedim de olmuyor puf noktayi da buldum ama o dosyalari silmeye sistem izin vermiyor mega vipe yaptim mmcblock8 13 1 5 gibi klasorler var orada sakli knox sayaci fakat bir turlu silemedim belki herkez destek ciksa çözüm bulunur...

AHKE

AHKE

Üye
    Konu Sahibi
Bende cok denedim de olmuyor puf noktayi da buldum ama o dosyalari silmeye sistem izin vermiyor mega vipe yaptim mmcblock8 13 1 5 gibi klasorler var orada sakli knox sayaci fakat bir turlu silemedim belki herkez destek ciksa çözüm bulunur...
Hmm anladım bakalım inş bulurlar

fbiugur

fbiugur

Üye
Hmm anladım bakalım inş bulurlar
illaki bulurlar ama sacma resmen android iphone ozenmis onun gibi guvenlik duvari koymaya calisiyo oysaki sanane be ardadas adam iki bin lira vermis cihazini almis ister rootlu kullnir ister rootsuz .

The Shadow

The Shadow

Üye
illaki bulurlar ama sacma resmen android iphone ozenmis onun gibi guvenlik duvari koymaya calisiyo oysaki sanane be ardadas adam iki bin lira vermis cihazini almis ister rootlu kullnir ister rootsuz .
Android özenmiyor "Samsung" özeniyor :ah

AHKE

AHKE

Üye
    Konu Sahibi
Aynen ama kitkat cıkalı baya oldu ama yok hiç cozumu

fbiugur

fbiugur

Üye
Evet haklisin samsung özeniyor :) kit kat cikali baya oldu dogru demekki baya dir ozeniyor :)

YaşlıTaşCocuk54

YaşlıTaşCocuk54

Üye
Stock romu flashla odin ile beni dinle sen ...

sienon

Üye
Aynı sorundan şikayetçiyim bütün çabalarıma rağmen sıfırlanmiyor bu lanet şey 1de takılı kaldı bende ne artıyor ne azalıyor bootloader içine gömülü diye biliyorum ben stock rom flashlamak çare değil note3 de sistemin bootloaderini bir test cihazininkiyle değiştirip sonra yeni bootloader yukluyomus ve sayac sıfır :) mantıklı da biz neden yapamıyoruz? toplanıp tartışmaliyiz bence

MaxipmaN

Üye
Bizimki daha ucuz ondandır :ehe

fbiugur

fbiugur

Üye
Aynı sorundan şikayetçiyim bütün çabalarıma rağmen sıfırlanmiyor bu lanet şey 1de takılı kaldı bende ne artıyor ne azalıyor bootloader içine gömülü diye biliyorum ben stock rom flashlamak çare değil note3 de sistemin bootloaderini bir test cihazininkiyle değiştirip sonra yeni bootloader yukluyomus ve sayac sıfır :) mantıklı da biz neden yapamıyoruz? toplanıp tartışmaliyiz bence
Note 3 de yaptığı hic rootlanmamis bir cihazi romunu restore edip birdaha rootlu cihaza yuklemek mi anladigim kadariyla

PriZm

PriZm

Üye
Note 2 nin geliştirici desteği biraz uyuyor o yüzdendir. :D

• Beğen
Tepkiler: The Shadow ve AHKE
Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
adam kullananı engellemiyor verizon gibi servislerin telefonlarının bootloaderları bile kilitleniyor halimize şükredelim bence
sen eğer rootla kullanırsan garanti vermem demesi bence biraz haklı

EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Çıkacağını zannetmiyorum, en azından S4 için. Knox sayacını pek takmıyorum, Samsung halt etmiş diyip geçiyorum sizde fazla takılmayin artık derim :good:

sienon

Üye
Hiçte haklı bulmuyorum bilgisayar satın alırken içindeki Windows degisince garantisi bitiyormu hayır artık telefonlarda bi bilgisayar parası bana cok gereksiz geliyor bu düşünce 2 milyar verip bi cihaz aliyosam istediğimi yaparım he bu yüzden bozarsam cihazı eyvallah garanti kapsamına sokma. ama bu yaptıkları düpedüz tehdit rootlarsan garantiye sokmam!

• Beğen
Tepkiler: The Shadow ve Sucrofe
EmekHırsızı

EmekHırsızı

Üye
Ben bu knox olayını ilk duyduğumda bayagi kufrettim. Hatta samsung musteri hizmetlerini arayıp genel müdüre saydiriyordum. Artık takmiyorum artık Samsungun esiri değil samsung benim esirim olsun dimi :good: