Note 2 Custom Rom/Root

Sponsorlu Bağlantılar

aleranol

aleranol

Üye
perseus kernel kullan. ve eğer live ox yaparsan bana da anlat. rom yukleyeceksen TrAD rom iyidir. ama onun haricinde orjinale yakın omega ve birde hızlı romlar var. işlemci kernellerde max 1.8 oluyor. gerisini bana da anlat. ram oc yapacaktım ama denedim pek başarılı olamadım bana da anlat yine :D
ha yalnız 26000 puanı not2 ile geçenler çözünürlüğü azaltarak geçmiş. diğerleri max 25k ve acaip oc ile.

TheMadness

TheMadness

Üye
perseus kernel kullan. ve eğer live ox yaparsan bana da anlat. rom yukleyeceksen TrAD rom iyidir. ama onun haricinde orjinale yakın omega ve birde hızlı romlar var. işlemci kernellerde max 1.8 oluyor. gerisini bana da anlat. ram oc yapacaktım ama denedim pek başarılı olamadım bana da anlat yine :D
ha yalnız 26000 puanı not2 ile geçenler çözünürlüğü azaltarak geçmiş. diğerleri max 25k ve acaip oc ile.

Şarj çabuk bittikten sonra napsın performansı :D Ben 1.6GhZ kullanıyorum Pegasusq-I/O ve row ile.

ozgur_473

Üye

live oc icin kernelinin desteklemesi lazm ve live ocyi %25 ten fazla arttirmanizi onermem cihaz kafayi yemeye baslar

aleranol

aleranol

Üye
live oc yok sanırım hala.

aleranol

aleranol

Üye

Şarj çabuk bittikten sonra napsın performansı :D Ben 1.6GhZ kullanıyorum Pegasusq-I/O ve row ile.

ben 1.2 ve 2 çekirdekteyim hep :ehe not1 ile ayniyim şu an :D acaip şarj gidiyor denebilir. % 15 uzadı tahminen

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Aleranol sen nasıl kernel yükledin? Ben direkt galaxy s de oldugu gibi tar dosyasını odinden yüklesem olmazmı?
Ve romu 0 lamadan orjinal kernele dönme ve sayacı 0 lama imkanım varmı?

TheMadness

TheMadness

Üye
Aleranol sen nasıl kernel yükledin? Ben direkt galaxy s de oldugu gibi tar dosyasını odinden yüklesem olmazmı?
Ve romu 0 lamadan orjinal kernele dönme ve sayacı 0 lama imkanım varmı?

Var tabiki :D Odinden yüklesen olur.

TheMadness

TheMadness

Üye

ben 1.2 ve 2 çekirdekteyim hep :ehe not1 ile ayniyim şu an :D acaip şarj gidiyor denebilir. % 15 uzadı tahminen

Çok fark etmiyor. Bu performans bana yetiyor 0 kasma zaten 700mb zram var + CyanogenMod :D

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Peki bu kernel nasıl? baya özelliği var gibi :D

ayrıca RedPill de baya iyi gibi.

TheMadness

TheMadness

Üye
Peki bu kernel nasıl? baya özelliği var gibi :D

ayrıca RedPill de baya iyi gibi.

Perseus iyidir sammy kullanacaksan.

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Evet perseus'u yükledim ilk ekran açılışı baya yavaş oldu tırstım brick ettim diye ama açıldı :D

- - - Eklendi - - -

modem gitti :s hat yok :s

TheMadness

TheMadness

Üye
PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi

Backup alıyordur efs reboot at düzelir
ayrıca root izinide yok :zzz:

- - - Eklendi - - -

Pekala bu Note 2 Galaxy S'de ki gibi değilmiş :zzz: illa uğraştıracak insanı :zzz:

- - - Eklendi - - -

hat geldi ama root halen yok :zzz:

Üst Alt