Note 2 Custom Rom/Root

• 3 Nisan 2013
  • 12389 Okunma
  • 317 Cevap

1. Evet arkadaşlar biliyorum biraz gereksiz bir konu oldu ama hem muhabbet ederiz hemde tartışırız :D

Sizce telefonu rootlamamın zamanı geldimi? :D

Şimdilik rom yüklemek istemiyorum :D oyunlarda o kadar bölüm geçtim :ehe

orjinal romla beraber hangi kerneli kullanmamı önerirsiniz? :D

Yazan: PriZm
  2. Tövbe tövbe :D note2 var napıcan Root u kerneli :ehe oyun , müzik , film neyine yetmiyor macera arıyorsun :ehe Donanımda zaten yerin :D

3. Engin abi ile bir iddaya girdik :D Galaxy S4'ün antutu skorunu geçerim diye :D o yüzden :D

4. Ozaman cihazı baya zorlaman lazım overclock falan :naughty:

5. Planım belli aslında :D

2 Ghz CPU O.C
    100 Mhz RAM O.C
    800 Mhz GPU O.C

tabi bunları yaparken pc nin soğutucusunu telefona bağlayacam :D

6. dikkat et elinde patlamasin gercek anlamda yapcaksan hidrojen tupu tut yaninda:D

7. Bunları yaparsan benim netbooktan daha güçlü olur :ehe

8. o kadara gerek yok :D birşey olacağını düşünmüyorum çünkü bundan beterlerini Galaxy S'de yapıyordum :D

9. Hayatımda 2kere O.C yaptım birinde Pc nin Ram ini diğerindede işlemciyi yaktım :ah

10. Amatorler overclocka bulaşmamalı :ehe:naughty:

11. Ozamanlar acemiydim :D

12. Onu boşverde Senin pc de itunes niye var ? :ehe

Yoksa iphone 5 aldında bizimi kekliyorsun :D

13. Havalı oluyor Apple'ın i ile başlayan uygulamaları :d:

daha öncede demiştim :D arkadaşta 4s var.Müzik atana kadar canım çıkmıştı :D

14. Hatırlıyorum bende Şaka olsun diye dedim :d:

- - - Eklendi - - -

Bu arada cpu yu 0,4 ghz O.C fena değil :D

15. Ali overclock'ta o kadar tecrübeli ki kendi troid bezlerine bile overclock yapmış :ehe

- - - Eklendi - - -

yalnız knk Exynos 4'ler 1.8 GHZ'ye kadar destekliyor diye biliyorum yani s3'te öyle siyah kernel ile max 1.8 yapılabiliyor :evet:

gpu desen 740'a kadar siyah kernelin kendisiyle yapılabiliyordu yani daha da yapılabilir gibi :ehe

- - - Eklendi - - -

yok yok ben bu gün onun note 2'sine girdim her yer Rihanna'ydı :ehe kesin Ali'nin Note 2'si o :ehe :D

16. 1.8 e kadar normal o.c yaparım devamında Live OC (bus) ile 2 ghz ye kadar çıkarım :ehe

17. onlar öyle ya,bizim arkadaşta var ben biraz sivri zekalıyımdır wi-fi buldum hemen bir yerden,direkt upload ettik iphone'dan sonra o dosyayı ben s3'e indirdim :ehe

- - - Eklendi - - -

iyi bakalım,sana fan gönderiyim mi :ehe

18. Pc nin fanı yetmezse su soğutma gerekecek demektir :ehe

19. Olmadı aradabir buz dolabina koyarsın :D

Yüklüyor...
23/09/2018 - 05:46