Tavsiye Note 2 4.3 Test Sürümü

Sponsorlu Bağlantılar

PriZm

PriZm

Üye
Note 2 test sürümü üzerine Note 3 zımbırtılarını kurdum.

Berk E.

Üye

Cidden Note 2 level almis :D

PriZm

PriZm

Üye
Tabi orjinal romla o tür özellikler gelmeyecek..Tabi bende orjinal rom kullanmayacağım. :ehe

mertcan01

mertcan01

Üye
Gelmez.O zaman Note 3 ün yazılımsal + ları epey azalır.

Yazilimsal olanlarin geneli gelir diye tahmin ediyordum. Bilmedigim için soruyorum. Peki suan note 2 ile note 1 ayni yazilimi kullanip ayni özellikler mevcut degil mi ? Mevcut ise note 2 ile note 3 ayni olmaz mi sonuç itibariyle ?

Berk E.

Üye
Yazilimsal olanlarin geneli gelir diye tahmin ediyordum. Bilmedigim için soruyorum. Peki suan note 2 ile note 1 ayni yazilimi kullanip ayni özellikler mevcut degil mi ? Mevcut ise note 2 ile note 3 ayni olmaz mi sonuç itibariyle ?

Note 1 i 4.1.2 ye guncelledik benin telefonumla arasindaki farklari Note 1 in touchwizi 5x5 ti S penin cikinca isaretk gelmemisti bide Hava Durumu Widgeti biraz kucuktu baska fark goremedik biz

Berk E.

Üye
Note 1 i 4.1.2 ye guncelledik benin telefonumla arasindaki farklari Note 1 in touchwizi 5x5 ti S penin cikinca isareti gelmemisti bide Hava Durumu Widgeti biraz kucuktu baska fark goremedik biz

mertcan01

mertcan01

Üye
Note 1 i 4.1.2 ye guncelledik benin telefonumla arasindaki farklari Note 1 in touchwizi 5x5 ti S penin cikinca isaretk gelmemisti bide Hava Durumu Widgeti biraz kucuktu baska fark goremedik biz

Sonuc olarak snote ve tum ozellikleri ayni

PriZm

PriZm

Üye
Note 1 ile 2 arasında çok fark var.

Güncelleme işi öyle gitmiyor işte.Samsung kendi parasını düşünüyor.Note 3'ün satması için o özelliklerin Note 2 de olmaması gerekli.

• Beğen
Tepkiler: .caner. ve The Shadow
The Shadow

The Shadow

Üye
Note 1 ile 2 arasında çok fark var.

Güncelleme işi öyle gitmiyor işte.Samsung kendi parasını düşünüyor.Note 3'ün satması için o özelliklerin Note 2 de olmaması gerekli.
telefonu seçerken sende kendi paranı düşünüyon ama sonuçta :ehe hangisini alsam daha çok güncelleme gelir? hangisi daha yüksek donanıma ve yazılıma sahip? hangisi daha makul fiyatta? :cool biz samsung için ne düşünüyosak onlar da bizim için aynı şeyi düşünüyodur bilinçli kullanıcılar arasında bence : ?

x-scarface

x-scarface

Üye
E bunlar zaten şuanda var bizde :hmmmHaa pardon note 2 imiş.

PriZm

PriZm

Üye
telefonu seçerken sende kendi paranı düşünüyon ama sonuçta :ehe hangisini alsam daha çok güncelleme gelir? hangisi daha yüksek donanıma ve yazılıma sahip? hangisi daha makul fiyatta? :cool biz samsung için ne düşünüyosak onlar da bizim için aynı şeyi düşünüyodur bilinçli kullanıcılar arasında bence : ?
Samsung zerre düşünmüyor bu konuda.Standart bir politikası var.

"2 yıl destek veririz gerisi bizi ilgilendirmez"

yani isterse 5 model üst bir amiral gemisi olsun 2 yıl sonra Samsung hep yarıda bırakıyor.

• Beğen
Tepkiler: x-scarface
The Shadow

The Shadow

Üye
Samsung zerre düşünmüyor bu konuda.Standart bir politikası var.

"2 yıl destek veririz gerisi bizi ilgilendirmez"

yani isterse 5 model üst bir amiral gemisi olsun 2 yıl sonra Samsung hep yarıda bırakıyor.
biliyoruz canım :D ama 2 yıl bile destek vermedikleri de var :( diğer android tel. üreticilerinin de farklı politikaları yok hani :nono:

Üst Alt