Note 1 ile jocystick ile hangi oyunlar oynanır?

Sponsorlu Bağlantılar

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
Note 1 ile jocystick ile hangi oyunlar oynanır?
merhabalar
youtube gördüm ara kablo ile adını unuttum ama aldım..joysticke bağlayıp oyun oynamıştı..bende bağladım ama oynayamadım..

galiba her oyun oynanmıyor..google playdan hangi oyunları indirirsem oynayabilirim?

birde alacağım joystickin markası veya neyi önemlidir?yarın alacağım inşlh..
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
merhabalar
youtube gördüm ara kablo ile adını unuttum ama aldım..joysticke bağlayıp oyun oynamıştı..bende bağladım ama oynayamadım..

galiba her oyun oynanmıyor..google playdan hangi oyunları indirirsem oynayabilirim?

birde alacağım joystickin markası veya neyi önemlidir?yarın alacağım inşlh..
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız
Otg ara kablo olarak geçer Note 1 tam tanımıyorum ama Sony yada Xbox kollarını destekliyor diğer kollarda hata bazen çalışmıyor en iyi kol Sony PS3 kolu

Son düzenleme:

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
anladım da adım adım yazarmısını
lütfen bilen arkadaşlar ALLAH rızası için yazsın...
2 tane ufak kızlarım var.onlar mutlu olsun diye arayış içindeyim.balıkewsirde bri allahın kulu yok telefon cu oalrak bilen...

kafamda basmıyor..şunları öğrendim siz yanlışlarımı düzelti,m adım adım yardım edin lütfen..
şimdi telefona kol bağlamak 2 şekilde oluyor
1-bluetooth ile oluyor o zaman root şart sixasis conrtroller adlı program gerek..
2-otg kablosuyla oluyor..işte ben otg kablosu aldım..root gerekmiyormuş..sixasis controller programını indirdim..ama olmuyor..adım adım yazın lütfen..
mesela her oyunu oynayamıyormuyuz.çocuklarım subwayf surf-istunt2-temple run-ninja chicken bu oyunları çok seviyor..bu oyunlarda olmuyor mu.oluyorsa her oyunda ayar farklı mı
olmuyorsa olan oyunları yazın indireyim.ayaralrın lütfen adım adım yazında artık halledeyim..ben ucuz kol aldım 2.el ama galiba sony markalı olmalımış..
lütfen ALLAH rızası için ayrıntılı adım adım yazında çözeyim artık..çok yordu bu iş beni..

Jelly Beanci

Jelly Beanci

Üye
anladım da adım adım yazarmısını
lütfen bilen arkadaşlar ALLAH rızası için yazsın...
2 tane ufak kızlarım var.onlar mutlu olsun diye arayış içindeyim.balıkewsirde bri allahın kulu yok telefon cu oalrak bilen...

kafamda basmıyor..şunları öğrendim siz yanlışlarımı düzelti,m adım adım yardım edin lütfen..
şimdi telefona kol bağlamak 2 şekilde oluyor
1-bluetooth ile oluyor o zaman root şart sixasis conrtroller adlı program gerek..
2-otg kablosuyla oluyor..işte ben otg kablosu aldım..root gerekmiyormuş..sixasis controller programını indirdim..ama olmuyor..adım adım yazın lütfen..
mesela her oyunu oynayamıyormuyuz.çocuklarım subwayf surf-istunt2-temple run-ninja chicken bu oyunları çok seviyor..bu oyunlarda olmuyor mu.oluyorsa her oyunda ayar farklı mı
olmuyorsa olan oyunları yazın indireyim.ayaralrın lütfen adım adım yazında artık halledeyim..ben ucuz kol aldım 2.el ama galiba sony markalı olmalımış..
lütfen ALLAH rızası için ayrıntılı adım adım yazında çözeyim artık..çok yordu bu iş beni..
Her oyun oynanmaz ve iki kol farklı tuşları basamak ikiside aynı kolu oynanır yani en fazla 1 tane joystick bağlayabilirsiniz

n73balikesir

Üye
    Konu Sahibi
anladımda
benim istediğim ayrıntılı adım adım bilgi yoksa ben bu işi çözemeyeceğim..

lütfen yardım bekliyorum.

Üst Alt