QVGA-ARMV6 Oyunları (240 x 320 için ideal)

Sponsorlu Bağlantılar

Mrdice

Üye
    Konu Sahibi
QVGA-ARMV6 Oyunları (240 x 320 için ideal)
Öncelikle şunu belirtmekte fayda var linkler benim uploadım değildir yine türk olan bir blog sitesinden alıntıdır ama anlatım ve düzenleme tamamen bana aittir zamanında Galaxy Fit s5670 kullanırken oyun bulmakta çok zorlanmıştım bir arkadaşın tavsiyesi üzerine siteyi keşfettim orta segment android telefon kullananlar için ideal oyunlardır umarım forumda bu tür telefon kullanan arkadaşlar fazlasıyla yararlanabilirler. Lafı çok uzattım paylaşıma geçiyim :) :)
Subway Surfers 1.6

ARMV6 İçin kasması mümkün olduğunca azaltılmış en stabil sürümdür kendisi.
Zaten herkes biliyordur açıklamaya gerek yok :) :)

APK:
Cut The Rope Experiments(Tüm Bölümler Açık)

Cut The Rope oyunu Google Play'de en çok indirilmiş uygulamalardandır buda onun piyasadaki son sürümü. Umarım hoş vakit geçirirsiniz kendisiyle :) :)

APK:

Call of Mini: Zombies

Black Ops: Zombies oyununu oynayamayanlar için gayet ideal bir oyundur multiplayer modu sayesinde
sizi daha da kendine bağlayacağından eminim :) :)

APK:
SD Data:

Kurulum:
SD Dosyaısını indirip rardan çıkarın içinden çıkan "com.trinitiame.callofminiandroid" klasörünü Android/obb kısmına atın(Eğer obb yoksa kendiniz obb adında bir klasör açıp içine atın)

Six Guns

Vahşi batıda doyasıya at sürdüğümüz bu açık dünya oyununda sizi birçok süpriz bekliyor :) :)

NOT: Eğer benim yorumumu sorarsanız çok sürükleyici bir oyun keyifle oynamanız dileğiyle :)

APK:
SD Data:

Kurulum:
İndirdiğiniz Sd Data yı rar dan çıkarın "GloftSXHM" daha sonra ise gameloft/games klasörüne atın(Eğer yoksa böyle bir klasör oluşturup atabilirsiniz) Daha sonra APK yı yükleyip oyuna girin

Sims 3

Bilgisayarınızdaki Sims keyfininin cep telefonunuzda da sürmesini sağlayan yegane oyun :) :) :)

APK:
SD Data:

Kurulum:
İndirdiğiniz SD Data yı rar dan çıkarın "com.eamobile.sims3_row_qwf" klasörünü android/data klasörüne atın. Son olarak da oyuna ilk defa girerken internet bağlantınızı kapatın

My Horse (Alışveriş Hileli)

Google Play de çok sevilmiş bir oyundur. Büyük ihtimalle biliyorsunuzdur. Oyunda Kendi Atınızı yetiştiriyorsunuz
onu besleyip onunla yarışlara katılıyorsunuz. Gerçekten çok zevkli arkadaşlık dolu bir oyun :) :)

APK:
SD Data:

Kurulum:
İndirdiğiniz SD Dosyasını rar dan çıkartın "com.naturelmotion.myhorse" klasörünü android/obb a atın(Eğer obb klasörü yoksa kendiniz oluşturup atın)

Para Hilesi: Oyunda Elmas gerektiren harcamalarınız sınırsızdır herhangi bir elmas gerektiren ürün aldığınızda elmasınız eksiye düşecektir. Bundan sonra ise sınırsız olacaktır

Fruit Ninja HD (MODLU)

Aslında açıklamaya bile gerek yok hepimiz Fruit Ninja oyununu biliyoruz. Oyunun HD sürümü olan bu uygulama
aynı zamanda modludur yani istediğiniz arka planı ve kılıcı seçebilirsiniz

APK:

GT Racing: Motor Acedemy HD

Oyunumuz Asphalt 7 nin yanına yaklaşamasa da yine de gayet zevkli ve grafikleri güzel olan
bir yarış oyunudur ayrıyeten oyunumuzda 111 lisanslı araç yer almaktadır iyi oyunlar :) :) :)

APK:
SD Data:
Kurulum:
İndirdiğiniz SD Datayı rar dan çıkarın ve içindeki "GTRacing" klasörünü gameloft/games
dizinine atın(Eğer gamelof/games dizini yoksa kendiniz oluşturun)

Dead Space

EA Games'in Android için piyasaya sürmüş olduğu en güzel oyunlardan biridir.
Bir Uzay gemisinde yaratıklar tarafından kuşatılmışsınız ve tamamen yalnızsınız
işte bu oyunda bunu hissedeceksiniz İyi Oyunlar :) :)

APK:
SD Data:
Kurulum:
Önce indirdiğiniz APK yı kurun fakat çalıştırmayın daha sonra SD Data yı rardan çıkarıp hafıza
kartınızdaki ea klasörüne atın(Eğer ea klasörü yoksa kendiniz oluşturup atabilirsiniz)

Önemli Uyarı: Oyuna ilk girmeye çalıştığınızda Update yapmayı deneyecektir bunu önlemek için telefonunuzu uçak moduna alarak mobil ağları ve WİFİ yi kapatmalısınız. Ve bunu her oyuna girişte tekrarlamalısınız. Oyun açıldığında EA logosu çift veya bozuk görünebilir menüye geldiğinizde bu sorun düzelecektir Oyundan keyif alarak oynamanız dileğiyle :) :) :)

İlk paylaşım konum olduğu için hatalarımı mazur görün amacım sadece paylaşımda bulunmak
beğeni toplamak veya rütbe yükselmek değil :) :)

NOT: Paylaştığım tüm bu oyunlar Galaxy Mini, Galaxy Fit, Galaxy Gio ve Galaxy Young gibi
telefonlarda çok rahat çalışabilmektedir. Zamanında Galaxy Fit sahibiyken telefonuma uygun oyun bulmakta çok zorlanmıştım bu forumda da bulamayınca başka yerlerde aramıştım dileğim ve amacım diğer arkadaşların bu konuda sıkıntı çekmemeleri. He bu arada konu bir süre daha güncel kalacaktır paylaşımlarım burda bitmeyecektir

Where's My Perry

Disney' in Where is My Water oyununundan sonra çıkarttığı yine aynı konsepte sahip bir
oyundur Google Play de de çok beğenilmiştir. Player Store da 0,99$ dır :) :)

APK:

Brothers in Arms 2

Telefonu için keyifli bir FPS arayanlar için iyi bir seçim diyebilirim
özellikle hikaye kısmı çok detaylı yapılmış. Gerçekten keyif verici :) :)

APK:
SD Data:
Kurulum:
İndirdiğiniz SD Data yı rardan çıkartın ve içinden çıkan "bia2" klasörünü gameloft/games dizinine atın ardından APK dosyasını yükleyip oyunu girin yalnız oyuna girmeden önce internet bağlantınızı kapatın
Not: Oyun Menüsü 340*240 boyutlu ve ona yakın boyutta ekranlarda
Ekrana sığmıyor ama oyuna girdiğinizde düzeliyor. Keyifli Oyunlar :) :)

Pool Break Pro 2.3.5

Özellikle çok detaylı ve gerçekçi bir fizik motoruna sahip olan oyunumuz aynı zamanda multiplayer(facebook arkadaşlarınız dahil) modu da içeriyor.
Oynarken keyif alacağınıza eminim.....

APK Link:

Kurulum:APK dosyasını kurup oyuna giriş yapabilirsiniz

New Star Soccer Full(Pro Lisans)

Hepimizin bildiği New Star Soccer'a yeni bir güncelleme daha yapıldı ve
oyuna birçok yenilik eklendi.Ve bu özelliklerin bazıları sadece PRO LİSANS ile kullanılabilir hale geliyor. Oyunumuz Pro Lisanslıdır gönlünüzce oynayın
sizde bir Messi yaratın....... :D :D

APK Link:

Kurulum: APK dosyasını kurun ve oyuna girin.Büyük ihtimalle sürüm 1.19 görünüyordur dert etmeyin. Google Play Store girin uygulamanızı bulup güncelle butonuna tıklayın.Güncelleme sonrası sürüm 1.60 oalcaktır artık Pro Lisans ile beraber rahatlıkla oynayabilirsiniz oyununuzu...

Fort Boyard

Eskiden yayınlanmış bir Televizyon Showunun oyun halidir.Hatta daha önceleri Türk versiyonu Star Tv de bile yayınlanmıştı.Oyunun konusuna gelirsek Fransa'da bir kalede düzenlenen parkurları tamamlamaya çalışıyoruz.Orta seviye bir İngilizce ye sahipseniz rahatlıkla oynayabilirsiniz oyunu

APK Link:

Kurulum: APK dosyasını kurup oyuna girebilirsiniz

Hill Climb Racing v1.13.0(Para ve Yakıt Hileli)

Hill Climb Racing'i bilmeyenimiz yoktur.Buda son güncellemesidir keyifle oynayın.....

APK Link:

Kurulum: APK dosyasını kurup oyuna giriş yapın.Paranız ve Yakıtınız sınırsızdır

Game Development Story 1.1.4 FULL

Kairosoft oyunları küçük boyutuyla insanı kendi bağlamasıyla ünlüdür.Game Dev Story ise bunun en başarılı örneklerinden biri.Video oyunu üreten minik bir firma olarak başladığımız oyunda ilerleyen zamanlarda oyun piyasasında söz sahibi olmuş köklü bir firma olma şansımız var.Oyunumuz en güncel versiyondur

APK Link:

Kurulum: APK dosyasını kurup oyuna giriş yapabilirsiniz

Paylaşımların devamı gelecektir takipte kalın...... :) :) :)

• Beğen
Tepkiler: alisait07 ve soyupakhasan

Şehriyar

Şehriyar

Üye
:tşk:

smh60

smh60

Üye
:tşk:

Mrdice

Üye
    Konu Sahibi
Yorumlar için teşekkürler :)

Metin137

Metin137

Üye
teşekkürler

herowar28

Üye
tesekkurler :) devamini bekliyoruz

Mrdice

Üye
    Konu Sahibi
Devami gelecektir.......

- - - Eklendi - - -

Devami gelecektir.......

blade5234

blade5234

Üye
Emeğine Sağlık...

ismail_09

Üye
dostum ellerine saglik bende boyle bisi ariyordum telim galaxy y suana kadar indirdigim oyunlarin hepsi sorunsuz calisiyor ALLAH razi olsun senden :) :) :)

Mrdice

Üye
    Konu Sahibi
Önemli deil kardeşim dün daha fazla oyun ekliyecektim zaman bulamadim birazdan pc ye geçip eklerim birkaç oyun daha :) :)

Navy_156

Üye
where is My Perry galaxy y de çalıştı teşekkürler :) bide ben şu sd dosyasının ne olduğunu tam bilmiyorum şimdi onu yüklemezsek oyun çalışmaz mı?

restmod

restmod

Üye
Cok guzel paylasim eline saglik :tşk:

OnurAYDN

OnurAYDN

Üye
oyunlar güzel gözüküyor bilgisayara geçtiğimde birkaçını indiricem :)

yeauw

yeauw

Üye
teşekkürler :)

Mrdice

Üye
    Konu Sahibi
where is My Perry galaxy y de çalıştı teşekkürler :) bide ben şu sd dosyasının ne olduğunu tam bilmiyorum şimdi onu yüklemezsek oyun çalışmaz mı?

Önemli deil :) biraz geç cevap verdim kusura bakma :) soruna gelirsek sd dosyası büyük bpyutlu oyunlarda olan birşeydir ve evet o olmadan bazi oyunlar çalişmaz

alisait07

alisait07

Üye
galaxy mini türkiyeden kopyala yapıştır mı yaptın

Clendraqula

Üye
kardes bunlari indire tikliom basarisiz oluyo yenilermisin lutfen

Mrdice

Üye
    Konu Sahibi
Linkler en sorunsuz sitelerden zaten ayrica denedim iniyor hem mobil hemde pc den.......

Üst Alt