Nokla N99i Video Format Anlatım .vid

Sponsorlu Bağlantılar

bongbros

Üye
Paylaşım için teşekürler.Convert için çok uğraşmıştım bu program işimi gördü videoda donma var fakat bu sorunu halledersem paylaşıma sunacağım

gokhan0607

Üye

ilk önce programı indirelim

arkadaşlar kaç gündür araştırıyorum fakat bir türlü bulamıyordum fakat arştırmalarım sonucu n99i çif hattlı telefonun bir türlü video yüklenmiyordu ve sonrada bu programı buldum ve artık video ları yükleye biliyorumm

herkez yazmış bu telefon video almıyo diye işte kanıtı alıyor................

n99i ne mp4 ne 3gp nede diyer formatları destekliyo sadece .vid uzantılı videoları destekliyo..

ama yapmak istediyiniz video türleri şöyle olmalıdır .avi .mpg .mpeg .asf .wma formatında olan videoları çeviriyor..

eyer elinizde başka bir uzantılı video var ise onuda yukarıda aydıgım uzantılara dönüştürmek gerek onun da cözümü var

şifre
94d7f253-97db21cf-77bc98d8-6f456a41-be943be4-a0a3b2e0-16059d78-d7d2fe36-0de33bc7-d866e316-c5811727
-327512bb-af3d58ff-07e5a488-df33ae98-1a620514

ve sonra buradan yukarıda verdiyim uzantılara cevirin ve bu programa atın ve bu programdan .vid uzan tısına dönüşecektir şimdiden kolay gelsinnnn..

FORUM LARINA ALAN ARKADAŞLAR LÜTFEN ALINTI DİYE YAZIN LÜTFENNNNNN...

ALINTI DEYİLDİR ...

ve artık size video yu izlemek düşer :DDDDDD

kafanıza takılan bir bilgi varsa sora bilirsiniz
sagol kardesim ya allah razı olsun senden derdime care oldun

bongbros

Üye
Paylaşım için teşekürler.Videonun donması hakkında bilgisi olan varsa lütfen paylaşsın.Herşey için teşekürler.

cesett

cesett

Üye
    Konu Sahibi
yav bazıları yazmış yapamadık indiremedik bilmemne bilmem ne yav arkadaşlar yapanlar nasıl yapıyor peki indiremeyenlere söylüyorum nasıl olduda indiriyorlar yavv bir teşekkür bile eden yok :D eliniz incilmicek teşekkür butonuna basacaksınız video yu ben net bir şekilde izliyorum bir amerikan şirketindeki program üreticileri bu vid uzantı ile ilgili program çıkartacak ozman ben size buraya korum daha net izlersiniz.. :) ama ben şunu söyleyim bu telefonu ben deyiştirdim tam 4 gün bu vid uzantısını araştırdım sonra buldum neyse lafı uzatmayım indiremedik diyenlere seslendim sadece herşey açık ve net yardım istiyenlere hezaman açığız buraya bildirin iyi eğlenceler

cesett

oguzhan_446

oguzhan_446

Üye
ne zormuş be

ozanahmet

ozanahmet

Üye
Arkadaşlar

--------------- Ekleme ---------------

ARKADAŞLAR SİZE EN KOLAY YOLU SÖYLEYEYİM. PROGRAMA ATTIĞINIZ VİDEOLARI ATMADAN ÖNCE "WİNDOWS MOVİE MAKER" PROGRAMINDAN GEÇİRİN...

SONRA PROGRAMI AÇIN ARKADAŞIN ANLATTIĞI YÖNTEMİ "BELGELERİM/VİDEOLAR/XXXX" VİDEOSUNU KULLANARAK YAPIN

KESİNLİKLE OLACAKTIR.....

:box ÇÖZÜLMEYEN PROBLEM YOKTUR :ehe

AYRICA BEN BİŞEY SORCAN BU N99İ NİN "FİLM " BÖLÜMÜNE HANGİ UZANTIDAN VİDEO ATALIM

AGA BİZ BU İŞLEMİ YAPSAK BİLE ATTIĞIMIZ VİDEO İZLENMEYECEK KADAR KÖTÜ OLUYOR.
SES BİR YERDE GÖRÜNTÜ BİR YERDE MESELA
RECEP İVEDİK 2 DE RECEP GELİP NİNESİNİN EVİNE GİRİYOR AMA TELEFONUN SESİ
DAHA RECEP YENİ KENDİ EVİNDEN ÇIKTIĞI SAHNEYİ SESLEMDİRİYOR.

EDİT: Forumda reklam amaçlı site yönlendirmesi yapmak yasaktır

Mic Jack

Mic Jack

Üye
TeşekkürLer :oke:

lower12

Üye
programı açıyorum videoyu atıyorum .avi uzantısını seçiyorum ve start diyorum video uzantısı .avi oluyo ama yanına .vid gelmiyo onun için ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim

programı açıyorum videoyu atıyorum .avi uzantısını seçiyorum ve start diyorum video uzantısı .avi oluyo ama yanına .vid gelmiyo onun için ne yapmam lazım yardımcı olursanız sevinirim

speediug

Üye
arkadaşlar bu telden bende de var benim sorunum 50 den fazla şarkı almaması cevabını biliyosanız lütfen yardım edin

cesett

cesett

Üye
    Konu Sahibi
şimdi senin hafıza kartın kaç mb. bilemiyorum fakat yükseltmende fayda var hafıza kartını. birde mp3 konusunda dikkat edilmesi gereken nokta müziklerinizi kartın içindeki my music klasörünün içine atmanızdır. tüm cihazlar bu klasörlerdeki mp3 leri tanır bilginize.

bahadir_hk

Üye
ARKADAŞLAR BENDE TV MOBİLE D2000 VAR BİR ÇOK SİTEDENDE BAKTIM AMA ŞU NALET KODLAR Bİ İŞE YARAMIYOR...
GÜVENLİK KODUNUDA PROGRAMSIZ NASIL ÇÖZEBİLİRİMM:c?

cinoooo

Üye
cesett arkadaşım sağol bilgiler için ama bana yaptığın küçük boyutlu bir videoyu upload edebilirmisin linke tıklar indirrim bakalım olcakmı istersen msn den görüşebiliriz cin_o_06@hot... tekrar sağol kardeşim..

divane_71

Üye
videoalreda ses ileriden gidiyo yaw bunun çözümü yokmu

edik34

Üye
bi denicem inşallah olur :) ...

serseri583

serseri583

Üye
hakkıyla çok güzel

cesett

cesett

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar olmuyan birşeyi koymamm %100 oluyor

oOoReiSoOo

Üye
ceset herşey iyi güzelde eline sağlık tşk ederim ama şu 50 mp3 sorununu bi bulsan kardeş ! bide ses önden gidiyor :(

astıronot13

Üye
sakına ındırmeyn uye olmayın

gfbmahogfb

Üye
yA K

Ya kardesım ne olur yardım et bana ben lınkı tıklıo 3 tane sey dcıkıo
spyshare lınkı kanky hanıgısı ypaamadım
walla ne olur ya duzgun wersen

ramazan035

Üye