Allok MPEG4 Video Converter 2.0.2


The_Punisher

The_Punisher

Üye
    Konu Sahibi
Allok MPEG4 Video Converter 2.0.2


Allok MPEG4 Converter, bir video biçimi dönüştürme yazılımıdır. Allok MPEG4 dönüştürücü, MPEG4 biçimindeki bütün popüler video/film biçimlerini dönüştürebilen,, kullanıcıya bu konularda son derece yardımcı olan güçlü ve hazır bir görüntü dönüştürücüsüdür.

Taşınabilir medya göstericileri için MPEG4 dönüştürücü, görüntü dosyalarını; (MP4), [iPod], Sony PSP, cep telefonu, cep PC, avuç içi, vb. cihazlar için desteklediği gibi birbirlerine de dönüştürebilmektedir.

Yazılım, temelde DivX, XviD, AVI, WMV, MPG, mpeg, MP4, M4V, FLV, 3GP, 3GP2, ASF, RM, RMVB, MOV, ASX, MKV, OGM, SVCD, VCD, MPEG4 ve VOB görüntü biçimlerini desteklemektedir. Ayrıca yazılım, temel dönüştürme kaynağında bulunan biçimlere bir çok uzantı eklenmiş ve günümüzde ihtiyaç duyulan tüm uzantıları bünyesinde toplamıştır.

Kullanıcılar çoğu zaman görüntü oynatıcılarda DVD, SVCD, DivX ve VCD sistemlerini tercih etmektedirler. Ayrıca XviD gibi teknolojinin getirdiği diğer özelliklerden de faydalanmaktadırlar. Çoğu görüntüler artık DVD, ya da DivX/XviD gibi otramında hazırlanmaktadırlar. Bilindiği gibi DVD veya diğer görüntü yazılımlarının kalitesi diğer görüntü kalitelerinden çok daha iyidir. Görüntüler kaliteli, prüzsüz ve hiç bozulmadan yıllarca saklanabilmektedir.

Günümüzün bir çok cihazı DVD vb. görüntüleri seyretmeye imkan vermesine rağmen, kullanıcıların yukarıda bahsedilen görüntü türlerini birbirlerine dönüştürmeye her zaman ihtiyaçları olmuştur olacaktırda. Üstelik görüntü cihazlarında çekilen bu tür görüntülerin uzantılarını da her cihaz okuyamamaktadır. O zaman görüntü biçimlerini birbirlerine dönüştürme kaçınılmaz olacaktır.

Çoğu zaman elimizdeki görüntüleri birbirlerine çevirdiğimizde ise görüntü kalitesinden ödün verildiği için görüntü iyi olmaz. Kalite düşer ve kullanıcı aradığı veya istediği görüntü kalitesine bir türlü ulaşamaz.

Yazılım temelde video görüntülerini birbirlerine dönüştürmektedir. Ana dönüştürme kabiliyetleri arasında temelde yukarıda bahsedilen görüntü biçimleri vardır. Ancak dönüştürme biçimlerinin uzantılarında ise bu birimlerin alt birimleri olan tüm görüntü biçimleri de bulunmaktadır. Bu da günümüzün tüm dönüştürme ihtiyaçalarına kesinlikle cevap vermektedir. Yazılım bunlara ilaveten kullanıcıları ve günümüz şartlarını düşünerek görüntüleri dönüştürürken görüntü kalitesini, çözücülerini, çift kanal ses düzeyini, ses kalite düzeylerini, oranları (rate) ve tüm görüntü biçimlerini de desteklemiştir. Yazılım kullanıcılara dönüştürdüğü görüntüleri izleme imkanını da sunmaktadır.

ÖZELLİKLER:
# Günümüzün geçerli ses ve görüntü biçimlerini desteklemektedir.
# En çok tercih edilen görüntü biçimlerine destek vermektedir.
# Ses kalite ayar menüsüne sahiptir.
# Dönüştürdüğü görüntü biçimlerini kullanıcının ayarlayabilmesi için dışarı kalite çıktı seçeneğine sahiptir.
# Yazılım, yukarıda bahsedilen görüntü biçimlerinin tüm alt uzantılarını destekleme kaabiliyetine sahiptir.
# Yüksek dönme hızları, yüksek kalitede çıktıyı sağlamaktadır.
# Görüntü biçimlerini dışarıya çıktı alırken 128x96'dan 720x576 görüntü çıktı dosyalarına destek vermektedir.
# Dışarıya çıktı sağlamadan önce ses yetersizliğine karşı ses düzeyinin artırılması imkanına sahiptir.
# Olağan ses biçiminden daha fazla ses biçimine destek sağlamaktadır.
# Diğer yazılımlara oranla mevcut görüntü biçimlerinden başka görüntü cihaz ve sistemlerini de desteklemektedir.
# DVD kalitesinde olan MPEG4 biçiminden, diğer biçimlerin hepsine dönüştürebilme desteğine sahiptir.
# Yapılan işin kalitesini dönüştürmeden önce görüntülüyebilme yeteneğine sahiptir.
# Ses, bant, kalite, bit, kanal ve çözücü desteği sunduğu gibi, bu sistemlerin günümüzdeki tüm değer aralıklarına sahiptir.

programı indirmek için
 
hacker_akbal

hacker_akbal

Üye
emeğine sağlık
 
POWER

POWER

Üye
Dostum bu tam sürüm mü?
 
The_Punisher

The_Punisher

Üye
    Konu Sahibi
allok un kendi sitesinden direk download doğal olarak shareware. tam sürüm nedne olmadığı hakkında diğer konularda yazdım.

yorum için zaolun :cool
 
ALpeRenBuGRa

ALpeRenBuGRa

Üye
Güzel Program Güzel Paylaşim
 
zartan

zartan

Üye
paylaşım için saol
 
pinhani

pinhani

Üye
paylaşım için saol
 
S€YF€TTiN

S€YF€TTiN

Üye
pro. için saol :oke:
 
The_Punisher

The_Punisher

Üye
    Konu Sahibi
züpper ötesi proya yapılan yorumlara bakın yuh:nono:
 

sleyman

Üye
saol birader
 
lyon_69

lyon_69

Üye
saol güzel
 
xkadir61

xkadir61

Üye
:spr
 
polo291

polo291

Üye
emeğine sağlık
 

gladiator947

Üye
yaw bu trial deilmi :S ****** fln nerden bulablrz
 
bozo_52

bozo_52

Üye
emeğine sağlık
 

jokerking666

Üye
teşekkürler
 

hamdilli

Üye
Paylaşım için sağol...
 

scainet_59

Üye
tam sürüm değilse bu ben burdan neden indireşim kardeşim bunu
 
futbol123

futbol123

Üye
güzel program sağol:oke:
 

Benzer KonularMaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt