Nokia'ya mail atalım

Sponsorlu Bağlantılar

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
Nokia'ya mail atalım
Arkadaşlar güzel bir ortak metin oluşturalım ve bunu herkez nokia'ya atsın.symbianla ilgilenildiğini görsünler desteği azaltmasınlar..
Sizin fikriniz nedir yapalım mı böyle birşey??

KATILANLAR
1) yilan53
2) serserim1905
3) sergei95
4) emre817
5) TheORCUN
6) İpkry
7) Yeesuf
8) deniz-17
9) mc_mfi
10) ~ FenX ~
11) uMTOku
12) Utku™
13) eray28
14) mustafaozman
15) dwarwendwarfy
16) suat1111
17) one2one2
18) tonyboy03
19) melgklay
20) Dream0ver
21) clarsa
22) bugrayener
23) gitarsist
24) YumusakYumruk
25) haliloz95
26) zaferutkuarslan
27) ipkry
28) XaeRa
29) tasarimx
30) mucaht
31) Maximien
32) ThebLue16
33) chilekesh_mert
34) Siyah.
35) phasan
36) bmwm8
37) Terzi38
38) esatgelmedi

METİN

]Merhaba Nokia destek bölümü,Biz symbian kullanıcıları olarak bazı isteklerimizi dile getirmek istiyoruz.Sorunlarımıza ilgilenirseniz seviniriz.
1) Symbian^3 Uygulamaları sayısı çok az,nokianın bu konuda daha fazla uygulama sunmasını istiyoruz.
2) Ovi'den uygulama indirirken bunun Mobil ücretlendirme seçeneğininde getirilmesini,Böylelikle kredi kartı olmayanlarında kolaylıkla uygulama indirebilmesini istiyoruz ve uygulamalara Türkçe açıklama konulursa daha iyi olur ingilizcesi olmayanlar için anlaşılması zor oluyor.
3) Yazılım güncellemelerinde Türkiye için konulduğunda türkiyedeki tüm kullanıcılar aynı anda bu güncellemeden yararlansınlar istiyoruz.
4) Nokia Windows ile anlaştığı için windows işletim sistemli telefonlar kullacaktır,Bu durumda Symbiandan desteğini azaltmamasını ve biz symbian kullanıcılarına daha fazla destek verilmesini istyoruz.Symbian her ne kadar bitti gibi görülsede bizim için vazgeçilmeyen bir işletim sistemidir.

NOKİA MAİL ADRESİ:

YumusakYumruk arkadaşımız resimli olarak anlatmıştır.Buradanda bakabilirsiniz.
link:http://www.maxicep.com/cep-telefonl...arasin-sorunlariniza-cozum-bulsun-459089.html

• Beğen
Tepkiler: J_JoKeR_R, suat1111, yyoruge ve 6 diğerleri

yilan53

Üye
kesinlikle ben varim cok etkili olur toplu bir sekilde atarsak

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
eğer çoğunluk kabul ederse yapalım ben istiyorum..
symbiana ilgili çok insan olduğunu gösterelim..

serserim1905

serserim1905

Üye
bende varım millet forever nokia forever symbian tüm nokiacılardan destek lütfen

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
keşke anket açsaydım daha net görürdük sayıyı hem.bu mail sadece symbian 3 olanlar için değil tüm symbian kullanıcıları için yapalım sayımız çok görünsün hem destek artsın..

sergei95

sergei95

Üye
bende varım symbian cok kullanıslı

emre817

Üye
kesinlikle yapalım bunu ve mailde ortak hataları dile getirelim ki sorunlarımıza çözüm bulsunlar

TheORCUN

TheORCUN

Üye
+999999999 !!!!

ipkry

ipkry

Üye
Bence cok doğru bir konu açmışsın arkadaşım teşekkürler, ortak metin oluştur ozamn, adminde bunu sabitlesin.. metnin kopyalanacağı adreside koy kardeşim, bu yazıyı okuyan herkes metni nokia ya ulaştırsın :oke:

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
henüz 6 kişi kabul etti biraz daha çoğalsın sizin fikirlerinizle yazayım..adminlerde sabitlerse konuyu güzel olur hem..

J_JoKeR_R

J_JoKeR_R

Üye
+1 bnde varım bide güncelleme olayını hızlandırsınlar :D

deniz-17

deniz-17

Üye
bende varım

mc_mfi

Üye
kessinlikle varım

~ FenX ~

Üye
Bende Varım..

uMTOku

Üye
Çoğu kişi destekler önemli olan uygun bir şekilde maili hazırlamak

AYNA

AYNA

Üye
    Konu Sahibi
tamam ozaman fikirlerimizi söyleyelim oluşturalım güzel bi mail.adminler konuyu ana konu yaparlar symbian 3 kullanmayanlarda katılırlar hem.ben yazarım ama biraz fikir verin bana nasıl başlıyayım neleri dile getireyim??

mc_mfi

Üye
uygulama oyun kıtlığını yeni arayüzün ne zaman geleceğini ..............

mc_mfi

Üye
AYNAA metin oluşturuyor musun

Utku

Utku

Üye
bende varım

Üst Alt