Nokia x6 güncelleme.... Acil arkadaşlar rica ediyorum !

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
umursavass

umursavass

Üye
    Konu Sahibi
Nokia x6 güncelleme.... Acil arkadaşlar rica ediyorum !
Merhaba arkadaşlar

bugun x6mı guncellemlerı kontrol etmek amacıyla pc suıt modundan bagladım guncellemelere baktım cihaz için var diyor fakat shazam uygulaması sanırım 1 adet yükle diyor yükle seçeneğine bastım fakat iç hata diyor bilgisayarı yeniden başlattım kabloda çıkmamış anlıyamadım
versiyon :v20.0.005

pek bilgim yok arkadaşlar yanlıs bişey demişsem affola

şimdiden teşekkürler :yuru

edit : son versiyon v21 miş sanırım ..

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşlar rica ediyorum lütfen lütfennnnnnnnn !

sanitarium8787

sanitarium8787

Üye
walla hocam bendede x6 var teli aldığımda kvk'dan içinde v21 kuruluydu, ama dediğin gibi garip olan bişey war, güncellemek için pc suite bağladım operatör desteklemiyo falan bişeyler yazdı güncelleme açılmadı, garip olan son versiyon olsa bile yeniden yükle açılmıyo bi tuaflık war ama

umursavass

umursavass

Üye
    Konu Sahibi
Telefonda habire yeni sürüm var diyor fakat bagladıgımda zaten cihaz son versıyon yenıden yukleme secenegı cıkıyor kafayı yıcem ya

sanitarium8787

sanitarium8787

Üye
Telefonda habire yeni sürüm var diyor fakat bagladıgımda zaten cihaz son versıyon yenıden yukleme secenegı cıkıyor kafayı yıcem ya

hocam en güzeli cihazı kvk yada genpaya götür, nerden garantisi varsa yazılım güncelleyin de, ücret falan almıyolar, başka türlü çözülmücek gibi,

umursavass

umursavass

Üye
    Konu Sahibi
saol reis öyle yapıcam artık nokia x6 16 gb son versiyonu öğrensem bi hiiçbir x6 kullanıcısı bakmıyor konuya . mavi kutuydu kvk garantılı snaırım değilmi ?

sanitarium8787

sanitarium8787

Üye
aynen hocam mavi kutu kvk son versiyonu bilmiyom ama bendekinin versiyonu v21.0.004

serkopter

serkopter

Üye
arkadaşlar bu v21.0.004 versiyonu nerden indirip kuruyorsunuz ovi ve pc suitten girdiğimde nokianın sitesine bağlanıp güncelleştir deyince benim versiyondan yüksek versiyon bulamıyor v12.0.091 bu ayrıca telefonun arkasında yazan koda göre birşey galiba benim cihazın kodu 59b036 bu koda göre en yüksek versiyonda bu demek istiyor benim anladıgım v21.0.004 yükleyen arkadaş cihazının kodu benimkiyle aynı mı acaba

karkal

karkal

Üye
arkadasım nokia x6 nın yeni güncellemesi yayınlandı size sısaca anlatayım önce ovi suit i pc ye kurun sonra usb kaplosu ile eşleştirin yukarıda günceleme yazıyor olaya girin bu arada teliniz usb kabrosuna bağlı karması lazım ve telinizden pc süiti ayarlayın ondan sonra size yönergeler gelecektir onları uygulayın başla basıldıktan sonra hiç bir seye ellemeyin kendisi kurulumu yapıp sonlandırıyor ben yükledim simdilik bu kadar

skamber

Üye
arkadaşlar bu v21.0.004 versiyonu nerden indirip kuruyorsunuz ovi ve pc suitten girdiğimde nokianın sitesine bağlanıp güncelleştir deyince benim versiyondan yüksek versiyon bulamıyor v12.0.091 bu ayrıca telefonun arkasında yazan koda göre birşey galiba benim cihazın kodu 59b036 bu koda göre en yüksek versiyonda bu demek istiyor benim anladıgım v21.0.004 yükleyen arkadaş cihazının kodu benimkiyle aynı mı acaba

--------------- Ekleme ---------------

Arkadaşım Senin Kod Nokia Nın Herhangi Standart Bir Kodu Değil O yüzden Güncelleme yapamıyor olman normal şimdi baktım da oyle bir kod yok ya kodu sen yanlıs yazıyorsun ya da o özel üretim bir telefon ne biliyim bir turkcell ürünü gibi vs ya da sınırlandırılmıs bir versiyon güncellemelere konusunda nedenini iblmiyırum .fakat oyle bir nokia x6 kodu yok .. ilk olarak telin cin nokia x6 değil di mi ? bir de telin 16 gb navi black mi ? yoksa dark black mi ? tel bilgilerini verirsen sana yapman gereken kodu verebiliz ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt