Nokia X2-02 Whatsapp Kurma Yöntemi..

Sponsorlu Bağlantılar

PALA.

PALA.

Üye
Cevap için teşekkürler.
C6,C7,N8 gibi cihazlara kıllık olsun diye yapıyorlar akıllara zarar işler...

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Arkadaşlar ben bu whatsappın 2.16.12 sürümünü indirdim numaramı yazıyom kod geliyo giriyom sonra telefon kurulumu geliyor ama hep %0 da kalıyor kurulmuyor bilen varsa acil yardım lütfen
İnternet ayarları güncelle , çekim gücünün iyi olduğundan emin ol .

İsmailcvsk

İsmailcvsk

Üye
Arkadaşlar benimki çift sim kart olmadan whatsapp sunucularına bağlanmıyor
Bide medya dosyalarını göndermeye çalışıyorum sertifika hatası veriyor sonra sertifikayı whatsapp sunucularından indirmek istiyormusunuz diye bir seçenek çıkıyor evet diyorum kaydediyorum ama yine sertifika hatası veriyor yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
İsmailcvsk çift sim sorunu whatsapp iletişim merkezine ilet . Medya gönderirken sertifika sorunu tüm S40 ' larda olan bir hata . Birkaç defa yazılı olarak ilettim fakat bir işe yaramadı en son fotoğraf yolladım . Sorunun ayrıntılı açıklamasını cihaz modelini ve fotoğraf video vs ne olursa gönderin dedi de düzenlemeye vakit bulamadım . İlk vaktimde düzenleyip yollayacağım . Sonucu sizlere de iletirim.

İsmailcvsk

İsmailcvsk

Üye
Bekliyoruz

İsmailcvsk

İsmailcvsk

Üye
Arkadaşlar whatsappta medya gönderirken sertifika hatası nasıl çözülür bilen varsa allah rızası için lütfen yardım edin

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Arkadaşlar whatsappta medya gönderirken sertifika hatası nasıl çözülür bilen varsa allah rızası için lütfen yardım edin
Bu durumu whatsapp ' a fotoğraflı bir şekilde ilettim bakalım ne cevap gelecek ?
Bu durumu whatsapp ' a fotoğraflı bir şekilde ilettim bakalım ne cevap gelecek ?
Verilen cevap teşekkür ederiz , bu sorunun cevabını sık sorulan bölümünde bulabilirsin

RoGue34

RoGue34

Üye
beyler nokia e72 icin whatsapp destegi kesti ve uygulama acilmiyor.yani bunun bi cozumu yokmudur.Whatsapp ozel versiyon falan cunku whatsapp bana cok lazim

RoGue34

RoGue34

Üye
hicmi bi yolu yok

Cadillac34

Üye
hicmi bi yolu yok
WhatsApp, Symbian S60 işletim sistemi için desteğini kesti ve sunucularını kapattı. Bu yüzden hiç bir şey yapamayız. Biz de bu sorundan dolayı muzdaribiz. Nokia S40 için destek uzadı. Onun da zamanı gelince desteği kesilecek. Güncel olmayan işletim sistemi için desteklerini kesiyorlar. Bu sadece WhatsApp için değil, diğer uygulamalar için de aynı şey geçerli.

Hasand.

Hasand.

Üye
beyler nokia e72 icin whatsapp destegi kesti ve uygulama acilmiyor.yani bunun bi cozumu yokmudur.Whatsapp ozel versiyon falan cunku whatsapp bana cok lazim
Denemedim ama 320x240 çözünürlükte olan WhatsApp bulursan belki çalışır

• Beğen
Tepkiler: RoGue34
İsmailcvsk

İsmailcvsk

Üye
Arkadaşlar yok mu bilen biri fotoğraf gönderirken sertifika hatası veriyor

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Yok kardeş whatsapp kendi uğraşmıyor ki , sertifikayı kendisi veriyor fakat programı kabul etmiyor .

KomiserMemoli_12

KomiserMemoli_12

Üye
Beyler boşuna uğraşmayın artık ölmüş olan sistemler için program arıyorsunuz. Gidin kendinize ikinci el android telefon alın bakın keyfinize. 200 300 lira arası s3 miniler var işinizi fazlası ile görür.

RoGue34

RoGue34

Üye
akilli telefon yasak olmasa benim iPhone 5s var onu kullanacam ama yasak işte

Üst Alt