NOKİA X2-00 whatsapp kapanmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
NOKİA X2-00 whatsapp kapanmıyor
Nokia x2-00 cihaza whatsapp uygulamasını yükledim .Çalışması normal fakat uygulamayı kapattığımda internet bağlantısı kapanmıyor sürekli internete bağlı kalıyor sizce ne yapmam gerekir?

ibrahimbüyükdemir

ibrahimbüyükdemir

Üye
Nokia x2-00 cihaza whatsapp uygulamasını yükledim .Çalışması normal fakat uygulamayı kapattığımda internet bağlantısı kapanmıyor sürekli internete bağlı kalıyor sizce ne yapmam gerekir?
C5'DE AYNI SORUN VAR

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
En mükemmel çözüm ya whatsapp ı kaldırmak yada telefonu uçak moduna almakmış . Zaten arka planda internet yemiyor.

Nuru TaşDemir

Nuru TaşDemir

Üye
Zaten o yüzden sildim ben, çaresi var aslında ama çok uğraştırıyor

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Kullanmaya devam ediyorum . Ama her gün şarja takmak zorunda kalıyorum . Bu telefona orjinal 700 mha şarj aleti var mı ? Kendi orjinalı 355 mha az kalıyor .

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
    Konu Sahibi
Olayı sonunda çözdüm. Sim kartı 6230i ' ye takmıştım. Malum o telefon Gprs destekli. Tekrar X2-00 ' a takıp açtığım zaman ilk önce whatsapp tarafından internetin açıldığını daha sonra kapandığını gördüm. Yapılandırma ayarlarına baktığımda normalde internet olan ayarın avea wap gprs seçili olduğunu gördüm . Olayın özeti şu internet ayarlanızı gprs yapın tarayıcıdan istediğiniz siteye girin fakat whatsapp ve internet video izlemeyi unutun. Tekrar eski haline getirip telefonu açıp kapatın . Whats app ' ı kullanmaya devam edin

Üst Alt