Nokia telefonumun Rapido (.rpl) Yetkisi Silindi

Sponsorlu Bağlantılar

serhanilgaz

Üye
    Konu Sahibi
Nokia telefonumun Rapido (.rpl) Yetkisi Silindi
telefonumun türkçe dil desteğini buldum ve infinity best programı ile kurdum ancak kurduktan sonra sadece nokia yazısı çıkıyo ve bi süre beyaz ekranda kalıp kapanıyordu. bende tekrar atmak istiyordum ancak yanlışlıkla Rapido dosyalarını erased ettim ve şimdi hiç açılmıyor sistem driver i nokia bağlı olduğunu görüyor ama nokia açılmadığı için kurulum yapmıyor. rapida dosyasını da bulamadım ve phoenix kullanmayı da fazla bilmiyorum bu yüzden bana yardım eder misiniz. Telefon Nokia 2730c-1 RM-578 hiç bir yerde bulamadım Suite Box u unuz varsa daha rahat bulunuyor ama benim şehrimdeki hiç bi telefoncu ona sahip değil. Sizde varsa atar mısınız veya Yardım eder misiniz ne yapabilirim

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
ENO dosyasını bulmanız lazım. Bilgisayarlardaki bios yazılımıdır.
Bu dosyayı bulmak çok zor baya uğraşmanız lazım . Sadece bu dosyayı flashmanız bile açılmasını sağlayabilir.

Benim başıma Nokia 808'in flashını tamamen silince geldi. ENO dosyasını youtube videolarının altında buldum .

İnfinity best kullanarak yüklemiştim . CNT 3 yerine ENO dosyayısı seçiyorsun.
Hatta konu olarak açtım galiba.

• Beğen
Tepkiler: gonyalı ve serhanilgaz

serhanilgaz

Üye
    Konu Sahibi
ENO dosyasını bulmanız lazım. Bilgisayarlardaki bios yazılımıdır.
Bu dosyayı bulmak çok zor baya uğraşmanız lazım . Sadece bu dosyayı flashmanız bile açılmasını sağlayabilir.

Benim başıma Nokia 808'in flashını tamamen silince geldi. ENO dosyasını youtube videolarının altında buldum .

İnfinity best kullanarak yüklemiştim . CNT 3 yerine ENO dosyayısı seçiyorsun.
Hatta konu olarak açtım galiba.
Allah'a şükür benimle aynı sorunu yaşayan ve aynı programı kullanan birini buldum. Tam olarak ne yapmalıyım konuyu atabilir misin biraz araştırıp ENO dosyasını bulmaya çalışırım ama her telefonunki ayrı mıdır yani benim telefonum için olanı mi bulmalıyım

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Allah'a şükür benimle aynı sorunu yaşayan ve aynı programı kullanan birini buldum. Tam olarak ne yapmalıyım konuyu atabilir misin biraz araştırıp ENO dosyasını bulmaya çalışırım ama her telefonunki ayrı mıdır yani benim telefonum için olanı mi bulmalıyım
Malesef aynı değil . Sizin telefonunuza ait olan eno dosyasını bulmanız gerekiyor

serhanilgaz

Üye
    Konu Sahibi
Malesef aynı değil . Sizin telefonunuza ait olan eno dosyasını bulmanız gerekiyor
Konuyu benimle paylaşır mısınız önceden açtığınız konuyu belki ondan yardım alarak yapabilirim çünkü internette ENO files ile ilgili birşey bulamadım. Acaba Nokia bios desem çıkar mı

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Konuyu benimle paylaşır mısınız önceden açtığınız konuyu belki ondan yardım alarak yapabilirim çünkü internette ENO files ile ilgili birşey bulamadım. Acaba Nokia bios desem çıkar mı
Çıkmaz malesef konu açmamışım. Bir yerde yazmıştım

serhanilgaz

Üye
    Konu Sahibi
RM kodunu ve profuct code lazım abi
Bu arada benim telefonum açılmıyor dediğimde yani hiç açılmıyor ışık dahi çıkartmıyor hani usb pc ye takıp telefon açma tuşuna basında pc aygıt var diyip tepki veriyor hemen kesiliyor hiç ekran kapkara yani bu haldeyken infinity best ile yükleme yapabilr mi ben normal flash atmaya çalışınca cihazı aradığı Zaman güç tuşuna basınca cihaz bulundu diyordu ama cihazı başlatmaya açmaya çalışıyordu onu da yapamayınca yükleme olmadı diyordu, meğerse de Rapido dosyası yokmuş onu bu haldeyken bulursam yükleyebilir miyim yoksa sadece bi eno dosyasını bulmayı başariıp onu denersem cihaz düzelir mi

• Beğen
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Bu arada benim telefonum açılmıyor dediğimde yani hiç açılmıyor ışık dahi çıkartmıyor hani usb pc ye takıp telefon açma tuşuna basında pc aygıt var diyip tepki veriyor hemen kesiliyor hiç ekran kapkara yani bu haldeyken infinity best ile yükleme yapabilr mi ben normal flash atmaya çalışınca cihazı aradığı Zaman güç tuşuna basınca cihaz bulundu diyordu ama cihazı başlatmaya açmaya çalışıyordu onu da yapamayınca yükleme olmadı diyordu, meğerse de Rapido dosyası yokmuş onu bu haldeyken bulursam yükleyebilir miyim yoksa sadece bi eno dosyasını bulmayı başariıp onu denersem cihaz düzelir mi
Ben cihaz yedeğini almıştım. Oradan kendi yüklemişti galiba . Hiç açılmıyorsa eno dosyası kesin lazım. Müsait vakitte programı açıp bakayım .

• Beğen
Tepkiler: serhanilgaz
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
RM 840 da elimde bir tane daha var o tr dili var acaba fwyi yedekleme var mi
Yedeklersen bile abi , başka bir telefona yükleyemezsin . İnfinity best yedeği imei ve s e riall no ile aldığı için bu yedek bu telefona ait değil yazıyor.

Üst Alt