nokia telefonlarınız için istediğiniz bir uygulama veya oyun varsa burda söyleyebilirsiniz

Sponsorlu Bağlantılar

Cadillac34

Üye
Arkadaşım konunun ismini "Symbian S^3 Uygulamalar ve Oyunlar (İstek)" olarak değiştirsen daha ilgi çekici olurdu. ;)

Benim de uygulama isteklerim var ama çalışır mı bilemem. Skype, Slick, Twitter Tweetian, Gravity

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
nokia n8 belle refresh evols yüklü,çalışan haritalar uygulaması var mı,orjinal yazılım yükledim güncellenmedı diyor

buyur google maps

sertifika hatası verirse telefonu hackle. yine açılmazsa söyle
Arkadaşım konunun ismini "Symbian S^3 Uygulamalar ve Oyunlar (İstek)" olarak değiştirsen daha ilgi çekici olurdu. ;)

Benim de uygulama isteklerim var ama çalışır mı bilemem. Skype, Slick, Twitter Tweetian, Gravity
skype var ama artık çalışmıyor çünkü desteğini kesti.

Tweetian ve gravity applist'te mevcut. oradan indirebilirsin.

Slick:

umarım yardımcı olmuştur.

Cadillac34

Üye
AppList'ten indirdim ama çalışmıyor. Skype çalışsa iyi olurdu ama Slick de denedim bağlanmıyor. Bakalım verdiğin linkteki olacak mı görelim.

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
AppList'ten indirdim ama çalışmıyor. Skype çalışsa iyi olurdu ama Slick de denedim bağlanmıyor. Bakalım verdiğin linkteki olacak mı görelim.
o zaman link vereyim.
Tweetian:

Gravity:

Alternatif uygulama:

Tweeties:

o zaman link vereyim.
Tweetian:

Gravity:

Alternatif uygulama:

Tweeties:
yüklendimi bu sefer

• Beğen
Tepkiler: Cadillac34

Cadillac34

Üye
Sadece Tweeties uygulaması çalıştı. Diğerlerinde üye girirşi sorunu var.

Cadillac34

Üye
Ama Tweetian uygulaması iyiydi. Neden hata veriyor hala çözemedim. :(

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi

Cadillac34

Üye
bende kullanıyordum giriş yapamadım tekrar yükledim yine olmadı. demekki desteğini kestiler
Tweetian uygulamasının diğerini (senin verdiğin linkteki) çalıştırdım. Ama nasıl çalıştırdım bende şaşırıyorum. :D Uygulama için kod istiyor.

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi

Cadillac34

Üye
Yok o değil Tweetian uygulaması. Öncelikle uygulamaya girip ardından giriş yap butonuna tıklayıp teelfon orjinal web tarayısında sekme açıyor ve ordan üye girişi yapıyorsun. Sonra sayfa yönlendiriliyor ve büyük rakamlarla kod çıkıyor ve bu kodu iTweetian uygulamasındaki giriş yap butonu altındaki PIN bölümüne yazıp kaydediyoruz ve anasayfaya girip üye girişini başarmış oluyoruz.

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
Yok o değil Tweetian uygulaması. Öncelikle uygulamaya girip ardından giriş yap butonuna tıklayıp teelfon orjinal web tarayısında sekme açıyor ve ordan üye girişi yapıyorsun. Sonra sayfa yönlendiriliyor ve büyük rakamlarla kod çıkıyor ve bu kodu iTweetian uygulamasındaki giriş yap butonu altındaki PIN bölümüne yazıp kaydediyoruz ve anasayfaya girip üye girişini başarmış oluyoruz.
bunu zaten biliyorum başka şekilde giriş yapılmıyor zaten. bende ki hata başka.

Cadillac34

Üye
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi
Sendeki hata nedir? Ama Tweetian uygulamasında hatayı güncellediğimde bile almıştım.
bendeki hata wifi bağlantısının gözükmemesi ve bağlantı hatası vermesi.

Cadillac34

Üye
Wifi bağlantı sorunu diğer uygulamalarda yapıyor mu? Bendeki diğer Tweetian uygulamasındaki hata böyle.

Cadillac34

Üye
Peki, uygulamayı kaldırıp tekrar kurdun mu ya da güncelledin mi? Büyük ihtimal Tweetian uygulamasında sorun var. Ayrıca, uygulamanın sürümü ne?

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
    Konu Sahibi

Üst Alt