Nokia Symbian Anna nokia 5800 express music yüklenir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

serdar84

serdar84

Üye
bende nokia 5110na windows 95 yükledim hatta pes 2011 oynadim 5110da ne hikmetse dokunmatik ekran oldu bir anda daha sida var ben bunu ogluma anlattim baba demeyi birakip evden kacti yani sizin hayal ettiginiz kafadan salladiniz seylerde ahanda böyle fazla duman alti yapiryosunuz beyniniz bulaniyor...:d:

masat01

Üye
adamı aşağılayıp biraz araştırsaydınız görürdünüz.eğer herkes bu arkadaş gibi düşünseydi birileri denemeye çalışır yapardı.pnht yapmış

bthn_997

bthn_997

Üye
adamı aşağılayıp biraz araştırsaydınız görürdünüz.eğer herkes bu arkadaş gibi düşünseydi birileri denemeye çalışır yapardı.pnht yapmış

pnht anneyi 5800'a mı yüklemiş :O

ugur6565

ugur6565

Üye
:ehe

----------Eklendi @ 18:40:31 ---------- Yazıldı @ 18:34:29 ----------

:d:

nalcam22

nalcam22

Üye
valla sizin hayaliniz atariye windows 7 yüklemek gibi birsey olmus bide x7 de nasil 3g yok o yoksa 4g vardir görüntülü konusma bir kere operatöre actirarak olan birsey :d:

:oke:

----------Eklendi @ 09:08:32 ---------- Yazıldı @ 09:07:42 ----------

Telefonun sistemi kaldırmıyo
Ayrıca kurcak olsak androıd kurardık symbianı kim ne yapsın

izmitli1983

izmitli1983

Üye
valla ben 5800 ateşleme sistemi kurup uzaya göndermeyi planlıyorum belki nokianin yapmadığını uzaylılar yapar acır halimize :-):)

s3b0

s3b0

Üye
[video=youtube;mHTQ4nup_K8]http://www.youtube.com/watch?v=mHTQ4nup_K8&feature=player_embedded[/video]

memomemo07

Üye
Bu videodan sonra millet susmuş :D

ufukkenar

Üye
Videodaki konuya göre 5530 x6 ve 5800 için iptal edilmiş

Üst Alt