2021-2022 S40 ve S60 Yararlı Uygulamalar ve Oyunlar

Sponsorlu Bağlantılar

Konumuz işinize yaradı mı

• Kullanılan toplam oy
    22

Cadillac34

Üye
  • Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Selim Baltaci

Selim Baltaci

Üye
Hort
Mesaj birleştirildi:

Ulan be zamanında 303ümden bu konular için ne kadar uğraşırdım. Keşke hala o zamanki oyunları oynadığım kadar mutlu olsam :çay:

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Hort
Mesaj birleştirildi:

Ulan be zamanında 303ümden bu konular için ne kadar uğraşırdım. Keşke hala o zamanki oyunları oynadığım kadar mutlu olsam :çay:
Valla ya , hepimiz içinde az olanla çok şeyi başarmak var.

• Beğen
Tepkiler: Selim Baltaci
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
  • Beğen
  • Sevdim
Tepkiler: Selim Baltaci ve MAERKEK
Maxicecep

Maxicecep

Üye
Başkası paylaştı mı bilmiyorum. Pdf uygulaması var ismi Ezreader. Ben denedim, çok büyük dosyalar harici küçük dosyaları açıyor 5130'da. İndirmek isteyenler için;

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK ve Fatih BaKeR

tetse123

Üye
Bende şuan nokia symbian delisi olduğum için bugun nokia n86 8 mp aldım 300 tlden temiz olarak. Dede telefonu 😁 nokia symbian butun telefonları araştırdım hepsini tek tek karşılaştırdım symbian 9.3 os 3.2 versiyonlu AMOLED ekranlı 128 mb ram ve 8 gb kendi hafızası 16 gb arttırılabilir hafızalı olarak en iyisini buldum. Symbian en çok oyun çıkan çözünürlük 240*320 dir ve daha küçük (176)ve daha büyük (600lerde olan) çözünürlüklü oyunlarında Nokia tarafından sunulan bütün oyunlara sahiptir. Bildiğin delisiyim yani arkadaşlar. Android gibi dokunmatik ekranlı oyunlari oynatan symbianlari saymıyorum çünkü zevki yok zaten androidde oynarsın. Konuyu açani görünce duygulandım... Benim gibilerin olması gerekiyor 😁😁

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Başkası paylaştı mı bilmiyorum. Pdf uygulaması var ismi Ezreader. Ben denedim, çok büyük dosyalar harici küçük dosyaları açıyor 5130'da. İndirmek isteyenler için;
bu cihazlar için de adobe reader var.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Resimleri Yeniliyorum Bu arada son eklediklerimle beraber 45 uygulama oldu.

ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
    Konu Sahibi
Konu gunceldir.

Üst Alt