Çoklu Paylaşım Nokia Symbian^3 İcin Oyunlar Güncellenecektir...

Sponsorlu Bağlantılar

n500bellerefresh

n500bellerefresh

Üye
41 mp telefon daha yok piyasada iki tane var biri symbian belle refresh biri lumia wp8.1 maalesef ki hafıza sorunları var kullanıcıları bilir yüksek çözünürlük fazla alan demek biri 32gb a kadar destekli diğeri 120 daha yukarısı takılabilir ama telefon kafayı yiyor türkçe forumlarda yok ama yabancı forumlarda var. Destekleyen sistem nerde milli takım gibi olmuş sonuç dünya 3.sü olduk ama avrupa kupasında yokuz hayırdır :)

• Beğen
Tepkiler: @Safak

@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
Futbol Olarak Bakarsan
Almanya-Apple
Ispanya-Samsung
KardeslerSpor-Nokia :ehe
Hem yuksek kamera koyuyorsan yuksek cozunurluk koy 640x360 41mp neresini anlican koy full hd o zaman gor..

• Beğen
Tepkiler: n500bellerefresh
n500bellerefresh

n500bellerefresh

Üye
işletim sistemi yapacak olsam ev ekrani vakit kaybı widget olsun ama işlevsel olanlar android tarzı değil tabii ki en fazla 2 sayfa menü wp şeklinde olabilir ya da ios tarzı güzel uygulama olsa denerim kendi işletim sistemimi yapmayı :)
41 mp dediği zaten çözünürlük olarak 40000*10000 gibi bi sey ekran yetmiyo ona hadi 4000*1000 olsun yine yetmiyo hangisinin ekran bu kadar ki 803 mu 1020 mi

• Beğen
@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
işletim sistemi yapacak olsam ev ekrani vakit kaybı widget olsun ama işlevsel olanlar android tarzı değil tabii ki en fazla 2 sayfa menü wp şeklinde olabilir ya da ios tarzı güzel uygulama olsa denerim kendi işletim sistemimi yapmayı :)
41 mp dediği zaten çözünürlük olarak 40000*10000 gibi bi sey ekran yetmiyo ona hadi 4000*1000 olsun yine yetmiyo hangisinin ekran bu kadar ki 803 mu 1020 mi
Kullanicinin tel ugrasak birseyi olcak root atcak rom atcak jailbreak atcak bu gibi seylerle kullanici tel baglanir bide bol uygulamali bir magazasi olsa yeter

• Beğen
n500bellerefresh

n500bellerefresh

Üye
doğru Abi de en iyiyi yapıp en güzele dönüşümüne şahit olmak amaç olmalı biz ne yapıyoruz forumlarda program topluyoruz en iyiyi yapmaya uğraşıp en güzel kısmına şahit olan kimse yok neden destek sıfır app olarak yok teknik destek verirken yalvartiyolar Abi harita gitti diye gönderiyorum ekran değiştiriyorlar böyle mi yani :)

@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
doğru Abi de en iyiyi yapıp en güzele dönüşümüne şahit olmak amaç olmalı biz ne yapıyoruz forumlarda program topluyoruz en iyiyi yapmaya uğraşıp en güzel kısmına şahit olan kimse yok neden destek sıfır app olarak yok teknik destek verirken yalvartiyolar Abi harita gitti diye gönderiyorum ekran değiştiriyorlar böyle mi yani :)
Kisaca KardeslerSpor oyuncular iyi top cikartiyor ama takim oyunu yok oyuna dokemiyorlar :ehe

• Beğen
n500bellerefresh

n500bellerefresh

Üye
Abi ben yatmadan senin oyunlardan bakayım kendime son attıklarını indirdim iyi geceler nokia böyle gider hala alfasayısal takılıyorum q küçücük kalıyor birde sol elle işaret parmağı baş parmak şeklinde L olarak tutarsan tel fazla çeker sağla yazarsın yada işine bakarsın :) görüşmek üzere eline sağlık oyunlar için
anten çekişi rahat oluyor o şekilde zengin tutuşu diyor babam :)

• Beğen
@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
Abi ben yatmadan senin oyunlardan bakayım kendime son attıklarını indirdim iyi geceler nokia böyle gider hala alfasayısal takılıyorum q küçücük kalıyor birde sol elle işaret parmağı baş parmak şeklinde L olarak tutarsan tel fazla çeker sağla yazarsın yada işine bakarsın :) görüşmek üzere eline sağlık oyunlar için
:rica:
buidu klawyeyi kullan cok ii bir klawye

• Beğen

emirhan100

Üye
Hocam tesekkürlerde bu arada -Ganstar City ve Alchemist linkleri patlamış.

• Beğen
n500bellerefresh

n500bellerefresh

Üye
Abi konuyla alakalı değil ama @asigsasi yada @safak birinizden rica etsem mağazada baby sleep var pico brothers 5.3 mb bunu hem buraya koyup hemde androide uygun hale getirebilirmisiniz çocuklar benim değil benim telefonla uyuyolar da :) bi el atın Abilerim

asigsasi

asigsasi

Üye
Abi konuyla alakalı değil ama @asigsasi yada @safak birinizden rica etsem mağazada baby sleep var pico brothers 5.3 mb bunu hem buraya koyup hemde androide uygun hale getirebilirmisiniz çocuklar benim değil benim telefonla uyuyolar da :) bi el atın Abilerim
direk android olanı versek :)

n500bellerefresh

n500bellerefresh

Üye
konuyu yanlis anladim duzenleyince seni alintidan cikarmayi unutmusum
Abi tamam kavgaya gerek yok :) bulundu ya Şükür ya telefona el konuluyordu yeğenler uyuyana kadar kurtuluyor sonunda :)
oh mis yükleme tamamlandı bile şu oyunları yüklememe için bi uygulama geliştirilse biraderin elinden düşse şu telefon mutlu mesut bahtiyar olacağım soğuk diye evde kalıyor ses çıkarmıyorum da Abi çocuk gibi telefon elinde pc arızalı yaptırmıyorum bu yüzden oyun manyağı olunmaz bu kadar ya Sağol Abi dert olmuştu bu konu bana iyi geldi :)

@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
Konu guncellendi..
Baska linki gitmis olan varsa mesaj atin yenileyim...

AtLaNtiSs.

AtLaNtiSs.

Üye
angry birds gerçekten iyiydi sagol kardeşim

• Beğen
@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
oyun paketı isteyen :)