Çoklu Paylaşım Nokia Symbian^3 İcin Oyunlar Güncellenecektir...

Sponsorlu Bağlantılar

@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
Yeni Oyunlar...

KonuGuncellendi..
Eklenecektir... :)

Oyun Paketi Hazir Sicak Sicak Indirin :)

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: ByEmre221 ve BRKTNL

BozKurt0102

BozKurt0102

Üye
saol varol bide bu ovi kapandı mı

• Beğen
Tepkiler: @Safak
Alp-Khan

Alp-Khan

Üye
aynen abi bana da geldi şaşkına döndüm acaba ne güncellmesiydi

_YldZEneS_

_YldZEneS_

Üye
baya emek vermissin, yeni baslayan ve aradigini bulamayanlarin epey isine yarayacak
:tşk:

• Beğen
@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
Oyun paketi isteyenler :)

azattt

azattt

Üye
oyunlar için Teşekkürler oyunlarda önizleme olaydı iyidi :)

@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
Oyun Paketi Hazir Bulmaca puzzle vs. akil oyunlari varhepsi java

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
n500bellerefresh

n500bellerefresh

Üye
Selam arkadaşlar bu 500 denen illeti alıp zillet çeken gariban dostlarım oyun paylaşımi yapan arkadaşıma çok teşekkür ederim bu telefon çevirmeli telefon gibi bi sey hack bile ise yaramıyor mecburiyet olmasa kırmaya meyilliyım hele bu aralar millete bakıyorum 2ghz filan net uçuyor en basiti 600 serisi bunu üretirken acaba nokia neyden ilham aldı merak ediyorum zaten nokia da bitti Abi tema bile kasar mi telefonu ya iğrenç bi durum

• Beğen
BRKTNL

BRKTNL

Üye
Selam arkadaşlar bu 500 denen illeti alıp zillet çeken gariban dostlarım oyun paylaşımi yapan arkadaşıma çok teşekkür ederim bu telefon çevirmeli telefon gibi bi sey hack bile ise yaramıyor mecburiyet olmasa kırmaya meyilliyım hele bu aralar millete bakıyorum 2ghz filan net uçuyor en basiti 600 serisi bunu üretirken acaba nokia neyden ilham aldı merak ediyorum zaten nokia da bitti Abi tema bile kasar mi telefonu ya iğrenç bi durum
Sözde 1 GHz değil mi :ehe Ben de çektim onu 1 sene kadar ama güzel telefon yine satmaya kıyamadım kenarda duruyor öyle garibim

n500bellerefresh

n500bellerefresh

Üye
Sözde 1 GHz değil mi :ehe Ben de çektim onu 1 sene kadar ama güzel telefon yine satmaya kıyamadım kenarda duruyor öyle garibim
Asha 501 babama vereceğim bunu valideye geçiyorum androide başka çıkar yolu kalmadı telefon facede kasti kapattım burada Aldım soluğu patlatacam duvara sinir oldum iyice

@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
Evet arkadaslar yine sizlerleyim ve oyun paketi isteyenler burdami :ehe

n500bellerefresh

n500bellerefresh

Üye
usta bana lazım sipariş veremiyoruz galiba :) olanları indirdim ama hard attım telefona :( bi daha yarın indireceğim şimdi bu sayfada ki zıp dosyasını alıyorum Sen at onu da büyük olmazsa alırım birazdan :)

• Beğen
@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
usta bana lazım sipariş veremiyoruz galiba :) olanları indirdim ama hard attım telefona :( bi daha yarın indireceğim şimdi bu sayfada ki zıp dosyasını alıyorum Sen at onu da büyük olmazsa alırım birazdan :)
hazirlayabilirsem bu gece atmaya calisirim :)

• Beğen
Tepkiler: n500bellerefresh
n500bellerefresh

n500bellerefresh

Üye
hazirlayabilirsem bu gece atmaya calisirim :)
gündüz işleri erken bitirir hepsini alırım Bende çoğu kaldi Abi telefonün poposuna anten koymuşlar telefonu tutmak işkence bu n series in hepsi mi aynı ya yoksa sadece 500 de mi alttan tutuyorum çekmiyo telefon heryeri faul :)

@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
gündüz işleri erken bitirir hepsini alırım Bende çoğu kaldi Abi telefonün poposuna anten koymuşlar telefonu tutmak işkence bu n series in hepsi mi aynı ya yoksa sadece 500 de mi alttan tutuyorum çekmiyo telefon heryeri faul :)
Aynen kardesim bende 500 kulaniyorum 3g elimdeyken indirme hizi full ken dahi 35kb/s masaya koyuyorum 250kb/s nasil is anlamadim :ehe