Çoklu Paylaşım Nokia Symbian^3 İcin Oyunlar Güncellenecektir...

Sponsorlu Bağlantılar

n500bellerefresh

n500bellerefresh

Üye
Aynen kardesim bende 500 kulaniyorum 3g elimdeyken indirme hizi fu ll ken dahi 35kb/s masaya koyuyorum 250kb/s nasil is anlamadim :ehe
anten Altta Abi ondan kaynaklanıyor sanırım 600 603 700 800 900 903 de de bu böyle lumialar da da aynı sorun mevcut nokia satıldı ama bu bi sorun telefonu kameradan mi tutacağız :) bir çok telefonda bu var wi-fi entegresi yukarıda lakin anten Altta beyne daha az sar zararı için olduğu yazılmış ama telefonların kullanımı düşünülen son konu sanırım. Deminden beri bakıyorum da nokia forum da um yardım merkezinde anlatılmak istenen bu :)
Abi oyunlar ne oldu benim ıngilizce den google çeviri bile anlamadigi için ekran boyutuna göre arıyorum ama disime göre oyun yok hepsi reklamli yada demo bugün cafeye 5tl bayıldım seni bekledim bi de oyun aradım yok bulamadım gerçi bulsam bile çalışması derdi var çalıştıramadim :(

@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar konuya bı 5 yıldız atsanız cok
memnun olurum
Aksama hazır atarım belkı 2 paket koyarım :)

azattt

azattt

Üye
emeğe saygı ama oyunlar çok iyi değil çıtayı biraz düşürmüşsünüz :)

• Beğen
Tepkiler: @Safak
n500bellerefresh

n500bellerefresh

Üye
sonuçta 500 kullanan üyeler için açılmış bi bölüm diğer üyeler indirince sorun çıkabilir oyunlar nokia 500 için demek istiyorum @Şafak zaten konu başlığına yazmış paylaşım kalitesinin 1 numara olması hd olması beklemez telefon ezik :)
sonuçta 500 kullanan üyeler için açılmış bi bölüm diğer üyeler indirince sorun çıkabilir oyunlar nokia 500 için demek istiyorum @Şafak zaten konu başlığına yazmış paylaşım kalitesinin 1 numara olması hd olması beklemez telefon ezik :)
ben şahsen bu gibi telefonlar için nette gezdiğimıze Şükür ediyorum DIYORUM adam oyun buluyor Teşekkurler Abi kalite devam ediyor :)
3 tane cevap yazmış telden indirme yapıyorum diye kasarken özür dilerim

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
ben şahsen bu gibi telefonlar için nette gezdiğimıze Şükür ediyorum DIYORUM adam oyun buluyor Teşekkurler Abi kalite devam ediyor :)
3 tane cevap yazmış telden indirme yapıyorum diye kasarken özür dilerim
nokia 500 ün desteklediği tüm oyunları tüm symbian^3 telefonlar destekler ve bunun için konu başlığını değiştirdik ayrım olmasın diye

n500bellerefresh

n500bellerefresh

Üye
nokia 500 ün desteklediği tüm oyunları tüm symbian^3 telefonlar destekler ve bunun için konu başlığını değiştirdik ayrım olmasın diye
Abi demin gene girmeye mağaza yükleyince giriyo mağaza girişinde yakında opera servis açılacak yazıyor istersen sil ve yükle öyle çıkıyor önüne yazı :) Benden değil mağazadan kaynaklı arıza :)
Abi demin gene girmeye mağaza yükleyince giriyo mağaza girişinde yakında opera servis açılacak yazıyor istersen sil ve yükle öyle çıkıyor önüne yazı :) Benden değil mağazadan kaynaklı arıza :)
arama gelince yazı böyle oldu mağazadan Bende olan sey silip senin mağazayi yükledim yine opera mağaza yakında filan yazıyordu Tam anlamadım o arada telefon geldi bi bak istersen ekran görüntüsü atmak istersin belki konuna @asigsasi Abi store da var arıza Bende değil :) Şükür ya operaya geçiş başladi onu yazıyor :)

Buğra60

Buğra60

Üye
Oyunlar için sağolun :)

Bir de mağazaya girince 'Cihazınıza ait uygulama mağazası olan Nokia Mağaza, yakında Opera Mobil Store ile değiştirilecek.' diye bir uyarı geliyor. Ne demek istiyor bana burada? :deal:

• Beğen
@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
emeğe saygı ama oyunlar çok iyi değil çıtayı biraz düşürmüşsünüz :)
Gpu olmadigi icin guzel oyun olmuyor pek ama sis oyun ararim simdi bunlarla yetinin elimden bu kadar geliyor :)

• Beğen
Tepkiler: azattt
asigsasi

asigsasi

Üye
@n500bellerefresh
@Buğra60

bunu kastediyor yeni mağaza olarak

• Beğen
Tepkiler: Buğra60
@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaslar oyun paketi hazirliyom konuyu takipte kalin :)

n500bellerefresh

n500bellerefresh

Üye
çıkıyorum Abi de orayı dolaştım ben bi sey yok orada ya eski mağazaya destek artsa ne biçim bi sistem ya
biliyorum olacak çıkıyorum kısmı :)

@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
Oyun paketini siteye uploud ediyorum internet cok yavas oldugundan 5 dk yuklenir :)
çıkıyorum Abi de orayı dolaştım ben bi sey yok orada ya eski mağazaya destek artsa ne biçim bi sistem ya
biliyorum olacak çıkıyorum kısmı :)
Applist destek verseler daha iyi olurdu
Cok iyi oyunlar olmasada sitenin arta kalan oyunlarini yukledim..

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: n500bellerefresh
n500bellerefresh

n500bellerefresh

Üye
Oyun paketini siteye uploud ediyorum internet cok yavas oldugundan 5 dk yuklenir :)

Applist destek verseler daha iyi olurdu
buradan bi mağaza açılsa bi browser yazılımı Herkes alır kullanır genel dillerde yapılacak android symbian wp8 olacak zaten biz yeteriz mağazasının gelişimine :) 5tl gibi bi fiyata kimse hayır demez ve kırmak için uğraşmaz
gerçi o iş zor ama destek verme işi mağaza sorumluluk ister nokia ve operada o zor Abi ya opera mağaza yıllardır aynı azimle aynı durmak için uğraşıyo :)

@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
buradan bi mağaza açılsa bi browser yazılımı Herkes alır kullanır genel dillerde yapılacak android symbian wp8 olacak zaten biz yeteriz mağazasının gelişimine :) 5tl gibi bi fiyata kimse hayır demez ve kırmak için uğraşmaz
Zor o genel magaza acmak google amcamizin play store zpr birakir :)

n500bellerefresh

n500bellerefresh

Üye
google çalışan adam sayısı bizim belediyede yok Abi adamlar işin erbabı bi de android işletim sistemi çıkardılar ve ona göre telefon üretilmesi için kore ve tayland a gittiler isin başında durdular ilk üretimde kimse bilmiyor ios da steve jobs da aynısını yaptı apple hava atıyo şimdi

@Safak

@Safak

Üye
    Konu Sahibi
Nokia akilli telefon piyasasina ayak uyduramadi parayi basti kameraya sistem icin pek caba gostermedi.