Nokia Software Updater6.60 sürümü başıma bela açtıya arkadaşlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dogan-fb

Üye
    Konu Sahibi
:aglaslm arkadaşlar ben im 6300 telefonum war.Nokia Software Updater6.60 sürümünü yaptım telefon ingilizce oldu..benim telefonda kaçak herhalde yeni öğrendim..bu sürümü yapınça .ne yapsam türkçe olumuyo sadece ingilizce cince oluyor.bide nemesis_program_ ile yapmak istedim oda olmadı bu programa bir türlü bağlanamadım.nasıl ürkçe yapabilirim bi yardım edin litfen ...YADIM EDEN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜRLER
 
ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Mesajınızda MSN adresi vermeyiniz.

Servise gitmekten başka bir çözüm bilmiyorum açıkçası. Keşke serviste güncelleme yaptırsaydınız.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt