Püf Noktası Tüm Lumialara Nokia Camera Yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

turbocore35

turbocore35

Üye
    Konu Sahibi
Tüm Lumialara Nokia Camera Yükleme
Konunun aslı @dücane arkadaşımıza aittir.

-------------------------------------

İlk önce adresinden fiddler2 beta olanı indiriyoruz kuruyoruz
ondan sonra
tools -> fiddler options -> connection -> allow remote connection´i isaretliyoruz
ok deyip uygulamayı yeniden başlatıyoruz.
Ctrl ve r´ye ayni anda basip Notepad´i aciyoruz

4. Ctrl ve f´ya basip arama butonunu aciyoruz ve su metni ariyoruz

static function OnBeforeRequest (oSession: Session) {
5. Bu yaziyi bulunca hemen altina bu kodu yapistiriyoruz
if (oSession.uriContains ("RM-892_eu_italy_218"))
{
oSession.url = oSession.url.Replace ("RM-892_eu_italy_218", "RM-877_nam_att_205");
}

6. Kirmizi olan yaziyi telefonunuz daki "ayarlar-> ekstra + Info" ya girip kendi telefon bilgilerinizle degismeniz gerek

mesela ben Almanyada yasadigimdan benim bilgiler su
RM-821_eu_euro2_248

7. Notepad deki degisikleri kaydetip Notepad´i kapatiyoruz.

8. Simdi ip-adresimiz gerek

baslat-> cmd yazip enter´e tikliyoruz. Karsimiza cikan pencereye ipconfig yazip ip-adresimizi ögreniyoruz
Simdi telefonumuz daki wifi ayarlarini girip bagli oldugumu wifi´nin üzerine basili tutup "düzenle" diyoruz

Proxy´yi acip Server/Url yazan yere Ip-adresimiz yaziyoruz, Port yazan yerede 8888 yaziyoruz ve ok´liyoruz

bu linke tıklayıp yükle diyoruz ve proxy kapatıp magazadan tekrar deneye tıklayın iniyor not bazı yerler alıntıdır .:D.

Son düzenleme:

dücane

dücane

Üye
kardes bu anlatim bana ait. Bunu ben anlamistim zaten, sen sadece programi degistirmissin... Konu zaten mevcut

• Beğen
Tepkiler: bulutsuzgece
turbocore35

turbocore35

Üye
    Konu Sahibi
kardes bu anlatim bana ait. Bunu ben anlamistim zaten, sen sadece programi degistirmissin... Konu zaten mevcut
alıntı yazdım sadece diğer bolumde oldugu ıcın fazla konu acılmasın diye burayada açtıım kapanabilir yani sorun yok :D

bulutsuzgece

bulutsuzgece

Üye
alıntı yazdım sadece diğer bolumde oldugu ıcın fazla konu acılmasın diye burayada açtıım kapanabilir yani sorun yok :D

Güncelleme ve konu için teşekkürler. Ancak alıntı ve düzenleme yaptığınız asıl arkadaşımızın emeğine saygı göstermeniz gerekir.
Bu nedenle konu başına arkadaşımızın ismi eklenmiştir.

Asıl konu sahibinin talebi kilitlenmesi yönünde olursa kapatılacaktır.

Son düzenleme:
turbocore35

turbocore35

Üye
    Konu Sahibi
Güncelleme ve konu için teşekkürler. Ancak alıntı ve düzenleme yaptığınız asıl arkadaşımızın emeğine saygı göstermeniz gerekir.
Bu nedenle konu başına arkadaşımızın ismi eklenmiştir.
alta yazmıştım alıntı diye ama eklemişsiniz tmm :D

Dilaver Kaplan

Dilaver Kaplan

Üye
yapıyorum hepsini fakat proxyi girince internet bağlantım gidiyor

respection123

Üye
yapıyorum hepsini fakat proxyi girince internet bağlantım gidiyor
İnternet bağlantısı yerine herşeyi yapmadan önce SYSAPPPUSHER UYGULAMASINI İNDİR.Denilen herşeyi yap (proxy aç) ve SysappPusher ile Procam var güncelle.

Dilaver Kaplan

Dilaver Kaplan

Üye
olmuyor güncelle yazısı çıkmıyor

skynet

Üye
Hocam anlattılanları aynen uyguladıysan eğer mağazada arattığında çıkması gerek ama yükle dediğinde ilgilenmeniz gerekiyor der o esnada sen başlat tuşuna basarak ana ekrana gel (İlgilenmeniz gerekiyor ekranını kapama) sonra proxyi kapat ve tekrar dene yüklenecektir :)

Dilaver Kaplan

Dilaver Kaplan

Üye
Hocam anlattılanları aynen uyguladıysan eğer mağazada arattığında çıkması gerek ama yükle dediğinde ilgilenmeniz gerekiyor der o esnada sen başlat tuşuna basarak ana ekrana gel (İlgilenmeniz gerekiyor ekranını kapama) sonra proxyi kapat ve tekrar dene yüklenecektir :)
hepsini yapıyorum ama işte internetim gidiyor uygulama sayfasına giremiyorum

skynet

Üye
Hocam proxyi kapadığında girmesi gerek

Dilaver Kaplan

Dilaver Kaplan

Üye
zaten kapatınca giriyo internete

muratangin

Üye
saolun bunları ypatım oldu.fiddle2de olmamıstı 4u kurdum onda oldu tekrar saolun.

sekajmer

sekajmer

Üye
ilgilenmeniz gerekiyor , buraya dokunun ? :D yüklemiyom lan gidip 1020 alacam yeter kısıtlama kısıtlamaayarlar bilgisayarda açıkken ip yı telefona girdim nokia camera yı listeye ekledim wifi ayarlar proxy kapat dedim ve indirmeyi yeniden denedim oldu :D Teşekkürler

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
yükledim harika

alasulumurat

alasulumurat

Üye
Arkadaşlar bilgisayar IP nize direk olarak cmc komutu ile bakın. Ben whatismyip sitesinden bakıyordum meğer yanlış ıp çıkıyormuş. şimdi yükledim bende :)

Üst Alt