Nokia Photo Browser 0.9.3 (BetaLabsApp, Harika 3D INTERFACE)

Sponsorlu Bağlantılar

Usta Şirin

Usta Şirin

Üye
güzele benziyor bi deniyicem

asigsasi

asigsasi

Üye
:tşk:

AE Production

Üye
Teşekkürler deniyeceğim şimdi

80hidayet80

Üye
Teşekkürler kardeş :D

cedit52

cedit52

Üye
teşekkürler güzel program 5800 a yükledim sorunsuz çalışıyor başlıca özellik 1 tık resmi büyütür 2 tık tam zom yapar basılı tut mercek çıkıyor resimler küçük iken boşluk ve ya resim kenarına tıkla menü acilis kırmızı çıkış hoş bir uygulama ben eksiklik şunu fark ettim yeni resim indirdim internetten sorun olmasın diye resim ler klasörune attım galeriden güncelle.din fakat program yeni resimleri görmüyor

veliyavas

veliyavas

Üye
tesekkurler

hayalet_182

hayalet_182

Üye
teşekkürler 5800 da çalışıyor

MUHAMMED

MUHAMMED

Üye
C6 da iyi güzel çalışıyor ama programda menü vs birşey yok mu? Nasıl ulaşırız? Programı kapatırken de açık programlar kısmından çıkış deyip kapatıyorum. Böyle mi olmalı yani :D

--ekleme--

Programı biraz kullandım ve yeni çekilen resimler galeriye gelmiyor. Ne zaman gelecek acep? :) Bir de zum olayı hiç kullanışlı değil bence, çok az yaklaşıyor. Gerçek boyuta gelmiyor. Mercek kısmı da zaten parmak bastıgın yerı parmagından goremıyorsun :) hıc kullanıslı degıl. Sadece genel menusu gosterıslı o kısım guzel.

Bence resım goruntulenemede PhotoBook'un ustune program yok. LCG nın tum programları alanında 1. bence ;)

paylasım ıcın tesekkurler yıne de...
Selametle...

Miroğlu.80

Üye
Teşekkürler

yunusemresiraka

Üye
Teşekkürler süper bi uygulama

li.der

li.der

Üye
:tşk: