Nokia n97 MİNİ'm var , onun yerine n8 Alayım mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
caglet

caglet

Üye
    Konu Sahibi
Nokia n97 MİNİ'm var , onun yerine n8 Alayım mı ?
N97 mini aldım ramazanın son haftası .. Suandada kullanmaya devam ediyorum .. Ancak biraz sıkıldım ve .. yılbaşından 3-4 ay sonra değiştiricem .. n8 alayım mı sizce ..? n8 kullananlar sizi bekliyorum .. performans , kamera ve diğer özelliklerinden memnun musunuz ? Ama bu telefonu satmıyıcam anneme vericem .. kendime yenisini alıcam .. O yüzden çok fazla param yok ve umarım o zamana kadarda fiyatı düşer .. Bunun için n8 i yakın zamanda(1-2 hafta içinde) Allanlar varsa fiyatlarınıda yazabilirlerse sevinirim

--------------- Ekleme ---------------

Lütfen Yardım Edin Acil..

MyDownLoaD

MyDownLoaD

Üye
fiyatlar 1100 tl felan ama bence beklemende fayda çoğu yabancı sitede teefonun sorunlarından bahsediliyor.Yeni güncelleme felan çıkacakmış bence onu bekle yada galaxy s wave felan onlara yönel.wavenin kasası çok sağlam ayrıca işlemcisi ve grafik kartı n8 den çok daha güçlü.kamera olarak 5mp ama sonuçta 720p video kaydı yapabliyor.Yok symbian benim herşeyim dersen i8910 hd al firmware güncellemesinden sonra arka planda 62 uygulama açıyormuş.

caglet

caglet

Üye
    Konu Sahibi
ben telefonumu n8 için değiştiricem ... ama belki wave alırım çok küçük ihtimal .... n8'de sorun yaşıyanlar var mı ?

Zegen

Zegen

Üye
Yaklaşık 5 aylık bi süre içinde nasıl telefonlar çıkar şimdiden kasma kendini iyisi:evet:

MyDownLoaD

MyDownLoaD

Üye
zagende haklı ne telefonlar var piyasada ben bile karasızlık yaşıyorum :(

caglet

caglet

Üye
    Konu Sahibi
Evetbende suanda vazgeçtim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt