Duyuruyu Kapat

nokia n9 markete erişilmiyor ve senkronizasyon sorunu

• 12 Nisan 2015
  • 4646 Okunma
  • 60 Cevap

nokia n9 markete erişilmiyor ve senkronizasyon sorunu 2 5 1votes
2/5, 1 Oy
  1. simdi de gelistirici mod icin biseyler yuklemesi gerekiyo. yine uygulama saglayici ile baglanti kesildi diyo :/
    ---
    simdi de gelistirici mod icin biseyler yuklemesi gerekiyo. yine uygulama saglayici ile baglanti kesildi diyo :/
    ---
    simdi de 1,5mb indirip sora hata veriyo

Yazan: rufat_sau
  2. Mobil cihaz ile gönderdi
  3. hepsini mi yuklemem gerekiyo ?
    ---
    gelistirici modunun acik olmasi telefonu nasil etkiler ?
    ---
    tek tek hepsini bilgisayara yukleyip blututla telefona gonderdim ama kurulumu yapamiyorum. toplu sekilde nasil yukleyebilirim ?

4. Hepsini yüklemen gerekmiyor listenin başındaki terminal o gerekli
    tamamını yüklemezsen qt gerektiren uygulama ve sistem gerekleri calışmaz
    Toplu olarak kurarsın ama terminal gerekli

Mobil cihaz ile gönderdi
  5. o tek yuklenmiyo ama. basqa seyler gerekli diyo
    ---
    meego terminal ve aegis devmode yukleniyo ama diyerleri yulenmiyo

6. Terminal yüklendiyse gerisini boşver musait oldugum zaman o konuya cözüm buluruz.
    Mayıs sonuna kadar buradayım ;)

N9 icin baya gec kalmışsın nerelerdeydinki?
    N9 ile ilgili bütün destek kesildi şuan can cekişiyor, ki bizde destegimizi tamamen kesiyoruz.

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Bana da N9 gönderin bakim nasıl bir cihazmış hiç görmedim. :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. benim telefon 7 aylik daha :) dizaynini beyendiyim icin aldim ama pisman da deyilim ;) terminal yuklu simdi. bugun yazamaz misin ? cok sabirsizlandim simdi :D
    ---
    n9da whatsapa arama destegi gelir mi ? kesmeyin ya siz de destegi :) bi arama destegini ekleseniz guzel olurdu..

9. Maviş N9 16gb var satayım sana ;)
    Bugün yazma şansım yok N9 QTweak adında sistem uygulaması var forumda ararsan konuyu bulursun ;) onu kurunca fazla yapacak birşey kalmıyor, developer modunun eksikligini hissettirmiyor.
    whatsupp ta arama özelligini geliştiricisi whatsapp ile api destegini saglarsa olur neden olmasın ;) zaten geliştiricisine konuyu actık bakalım dedi

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. qtweaki kurdum ama bisey anlamadim :(
    ---
    forumda bakiyorum da cogu kisi n9 ile yapilacak sinirsiz seyler var yaziyo. peki skypeta goruntulu gorusme yapilabilir mi ?

11.  
    Samsung ile gönderdi
  12. Anlaşırsak niye olmasın? :D

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Qtweak konusunu gözden geçir zamanla anlarsın sorun olmaz ;)
    N9 daki sınırsız yapılacak iş sadece deneyimli kişiler yani kendinden emin ne yaptığını bilen kişiler için dev arşiv, kullanıcılar için eziyet olabilir.

sosyal ağlar bağlantılar kullanılmıyor api desteği bitti
    google talk vardı N9 ile video araması yapılan tek uygulamaydı çoktan bitti
    N9 sade kullanım ve geliştirme haricinde hiçbirşey beklenmez.
    almak istiyorsan hertürlü anlaşırız ;) ne olacak sanki bir arkadaşımız daha N9 kullanır.

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. Sen kendi telefonuna ne kadar biçiyorsun?

Samsung ile gönderdi
  15. ---
    yani telefonun kendi gelistirici modunu demek istiyorum. bende hep yukleme hatasi verdi. yani artik n9 tamamen terkedilmis diyosun :) aslinda ben cok fazla program oyun felan kullanan biri deyilim. o yuzden de n9 isimi hallediyo fazlasiyla. hatta bi tane de 64 gb temiz bulursam alicam ;)

16. Biciyorsun derken 240 tl batarya yeni degişti, cihazı alırsan yedek tuttugum parcalarıda verecegim bana lazım degil ;)
    evet N9 resmen öldü oda jolla nın yüzünden ;)

Mobil cihaz ile gönderdi
  17. Tamam 210'a anlaştık. =)

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. peki su an nokia n9-da skype ve facebook calismiyo mu sende ? :) bende bunlar calisiyo da nasil oluyo peki api deyistiyse ?

19. Uygulamaya giriş yaparsın kullanamazsın bu durum herkeste aynı sadece rusyada farklı ;)

Mobil cihaz ile gönderdi
  20. ama ben kullaniyorum. hemen her gun skypda konusma yapiyorum hatta :)

Yüklüyor...
19/10/2017 - 06:18