nokia n9 markete erişilmiyor ve senkronizasyon sorunu

• 12 Nisan 2015
  • 4507 Okunma
  • 60 Cevap

nokia n9 markete erişilmiyor ve senkronizasyon sorunu 2 5 1votes
2/5, 1 Oy
  1. arkadaşlar yaklaşık bir aydır telefon markete erişemiyor. bağlantı hatası veriyor. sebebini bilen var mı ? cozum onerileriniz nelerdir ? onceden tesekkurler

Yazan: rufat_sau
  2. Magaza linkleri kapatıldı
    Geliştiriciler magaza gibi kullanmak icin alternatif uyguladı bunu deneyin ;)
    Warehouse | OpenRepos.net — Community Repository System

Mobil cihaz ile gönderdi
  3. Şuan da konu o yönde tabi degisiklik olurmu bilgi yok. kesin olarak magaza kapatıldı

Mobil cihaz ile gönderdi
  4. peki o linktekiyi market olarak telefona yukleyebiliyo muyuz ?

5. N9 icin market verdigim linktir ;) cihazınıza kurun

Mobil cihaz ile gönderdi
  6. tamam cok tesekkur ederim yukledim telefona. peki onceden yukledigim programlar calismiyo mesela translateall diye program var basqa da sozluk programi vardi online olanlar calismiyo. bunun sebebini biliyo musun ?

7. Hic kullanmadım fakat muhtemelen google ile bagları kopardı
    sonucta apı ler ile baglantıları kesince otomatik olarak facebook, twitter, youtube, email, vb gibi aktif app ler calışmayacaktır.

Mobil cihaz ile gönderdi
  8. aslinda digerleri calisiyo simdilik. bakalim nolucak.. cok tesekkurler yardimin icin. bu yukledigim magaza disinda n9 icin uygulama bulabilecgim bir yer var mi ?

9. maxicep te istediginiz konu vardır oyun, uygulama, tema zaten sadece burası ile maemo.org kaldı
    yardım icin sadece bu siteler aktif, farklı bir forumda konu veya yardım bulamazsınız

Mobil cihaz ile gönderdi
  10. real football diye bi oyun vardi. onu indirebilecegim bi link biliyo musun ? burdakini denedim olmadi

11. Yandex.Disk

Mobil cihaz ile gönderdi
  12. supersin :) bi de sailfish temasini kullandin mi ? tavsiye eder misin ? telefonda bi sorun cikarir mi yoksa stabil mi ?

13. Cihazda sorun cıkarmaz yükle tabi güzel bir tema ;)

Mobil cihaz ile gönderdi
  14. yukleme hata veriyo :(
    ---
    bilgisayardan yukledim 1.0.5 surumunu ama o 12 mb. 3.6 mb basqa bisey de indirmek gerekiyo diyo ama hata veriyo sora

15. internet aktifmi? kurulumu yapmadan acık olursa hata vermez ;)
    wifi ile dene,

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. denedim olmuyo :(
    ---
    dun futbol oyunu da kurulum sirasinda yarida kesildi..

17. Cihazı sıfırmı aldın?
    bootloader veya hack gibi konuları işledinmi? cihazda dikkatini ceken bir durum varmı?

Mobil cihaz ile gönderdi
  18. evet sifir aldim. yok o konular hakkinda bilgim yok. telefonda sorun yok stabil calisiyo. o temayi indirebilcegim link var mi sende ? marketten indiremedim hata veriyo surekli

19. Siteden indiriyorsun sandım marketten kurabilmek icin geliştirici mod acık olması gerekiyor
    Ayarlar/güvenlik/geliştirici modu
    Ac kuruluma başla
    Sailfish tema konusu var gereken bilgilere buradan ulaşırsın
    Tema - Sailfish - MaxiCep

Mobil cihaz ile gönderdi
Yüklüyor...