nokia n9 markete erişilmiyor ve senkronizasyon sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

rufat_sau

Üye
    Konu Sahibi
Siteden indiriyorsun sandım marketten kurabilmek icin geliştirici mod acık olması gerekiyor
Ayarlar/güvenlik/geliştirici modu
Ac kuruluma başla
Sailfish tema konusu var gereken bilgilere buradan ulaşırsın
Tema - Sailfish - MaxiCep
simdi de gelistirici mod icin biseyler yuklemesi gerekiyo. yine uygulama saglayici ile baglanti kesildi diyo :/
Siteden indiriyorsun sandım marketten kurabilmek icin geliştirici mod acık olması gerekiyor
Ayarlar/güvenlik/geliştirici modu
Ac kuruluma başla
Sailfish tema konusu var gereken bilgilere buradan ulaşırsın
Tema - Sailfish - MaxiCep
simdi de gelistirici mod icin biseyler yuklemesi gerekiyo. yine uygulama saglayici ile baglanti kesildi diyo :/

simdi de 1,5mb indirip sora hata veriyo

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Vay arkadaş developer girişleri bile kaldırılmış, konu hakkında bilgi gelmedi site aktif kalacaktı neden kaldırıldı anlamadı gitti

Geliştirici modu buradan kurabilirsin

ilk sıradaki terminal digerleri gerekli mod lar.

rufat_sau

Üye
    Konu Sahibi
Vay arkadaş developer girişleri bile kaldırılmış, konu hakkında bilgi gelmedi site aktif kalacaktı neden kaldırıldı anlamadı gitti

Geliştirici modu buradan kurabilirsin

ilk sıradaki terminal digerleri gerekli mod lar.
hepsini mi yuklemem gerekiyo ?
gelistirici modunun acik olmasi telefonu nasil etkiler ?

gelistirici modunun acik olmasi telefonu nasil etkiler ?
tek tek hepsini bilgisayara yukleyip blututla telefona gonderdim ama kurulumu yapamiyorum. toplu sekilde nasil yukleyebilirim ?

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Hepsini yüklemen gerekmiyor listenin başındaki terminal o gerekli
tamamını yüklemezsen qt gerektiren uygulama ve sistem gerekleri calışmaz
Toplu olarak kurarsın ama terminal gerekli

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
o tek yuklenmiyo ama. basqa seyler gerekli diyo

meego terminal ve aegis devmode yukleniyo ama diyerleri yulenmiyo
Terminal yüklendiyse gerisini boşver musait oldugum zaman o konuya cözüm buluruz.
Mayıs sonuna kadar buradayım ;)

N9 icin baya gec kalmışsın nerelerdeydinki?
N9 ile ilgili bütün destek kesildi şuan can cekişiyor, ki bizde destegimizi tamamen kesiyoruz.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Bana da N9 gönderin bakim nasıl bir cihazmış hiç görmedim. :D

rufat_sau

Üye
    Konu Sahibi
Terminal yüklendiyse gerisini boşver musait oldugum zaman o konuya cözüm buluruz.
Mayıs sonuna kadar buradayım ;)

N9 icin baya gec kalmışsın nerelerdeydinki?
N9 ile ilgili bütün destek kesildi şuan can cekişiyor, ki bizde destegimizi tamamen kesiyoruz.
benim telefon 7 aylik daha :) dizaynini beyendiyim icin aldim ama pisman da deyilim ;) terminal yuklu simdi. bugun yazamaz misin ? cok sabirsizlandim simdi :D
benim telefon 7 aylik daha :) dizaynini beyendiyim icin aldim ama pisman da deyilim ;) terminal yuklu simdi. bugun yazamaz misin ? cok sabirsizlandim simdi :D
n9da whatsapa arama destegi gelir mi ? kesmeyin ya siz de destegi :) bi arama destegini ekleseniz guzel olurdu..

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Bana da N9 gönderin bakim nasıl bir cihazmış hiç görmedim. :D
Maviş N9 16gb var satayım sana ;)

n9da whatsapa arama destegi gelir mi ? kesmeyin ya siz de destegi :) bi arama destegini ekleseniz guzel olurdu..
Bugün yazma şansım yok N9 QTweak adında sistem uygulaması var forumda ararsan konuyu bulursun ;) onu kurunca fazla yapacak birşey kalmıyor, developer modunun eksikligini hissettirmiyor.
whatsupp ta arama özelligini geliştiricisi whatsapp ile api destegini saglarsa olur neden olmasın ;) zaten geliştiricisine konuyu actık bakalım dedi

rufat_sau

Üye
    Konu Sahibi

Bugün yazma şansım yok N9 QTweak adında sistem uygulaması var forumda ararsan konuyu bulursun ;) onu kurunca fazla yapacak birşey kalmıyor, developer modunun eksikligini hissettirmiyor.
whatsupp ta arama özelligini geliştiricisi whatsapp ile api destegini saglarsa olur neden olmasın ;) zaten geliştiricisine konuyu actık bakalım dedi
qtweaki kurdum ama bisey anlamadim :(

forumda bakiyorum da cogu kisi n9 ile yapilacak sinirsiz seyler var yaziyo. peki skypeta goruntulu gorusme yapilabilir mi ?

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
qtweaki kurdum ama bisey anlamadim :(

forumda bakiyorum da cogu kisi n9 ile yapilacak sinirsiz seyler var yaziyo. peki skypeta goruntulu gorusme yapilabilir mi ?
Qtweak konusunu gözden geçir zamanla anlarsın sorun olmaz ;)
N9 daki sınırsız yapılacak iş sadece deneyimli kişiler yani kendinden emin ne yaptığını bilen kişiler için dev arşiv, kullanıcılar için eziyet olabilir.

sosyal ağlar bağlantılar kullanılmıyor api desteği bitti
google talk vardı N9 ile video araması yapılan tek uygulamaydı çoktan bitti
N9 sade kullanım ve geliştirme haricinde hiçbirşey beklenmez.
Anlaşırsak niye olmasın? :D
almak istiyorsan hertürlü anlaşırız ;) ne olacak sanki bir arkadaşımız daha N9 kullanır.

rufat_sau

Üye
    Konu Sahibi
Qtweak konusunu gözden geçir zamanla anlarsın sorun olmaz ;)
N9 daki sınırsız yapılacak iş sadece deneyimli kişiler yani kendinden emin ne yaptığını bilen kişiler için dev arşiv, kullanıcılar için eziyet olabilir.

sosyal ağlar bağlantılar kullanılmıyor api desteği bitti
google talk vardı N9 ile video araması yapılan tek uygulamaydı çoktan bitti
N9 sade kullanım ve geliştirme haricinde hiçbirşey beklenmez.

bende skype ve facebook calisiyo ama. simdilik hic bi sorun yok. ama skype sadece sesli gorusme icin aktiv. senin bos bi zamaninda su gelistirici modu bana ogretsen cok iyi olurdu :)
yani telefonun kendi gelistirici modunu demek istiyorum. bende hep yukleme hatasi verdi. yani artik n9 tamamen terkedilmis diyosun :) aslinda ben cok fazla program oyun felan kullanan biri deyilim. o yuzden de n9 isimi hallediyo fazlasiyla. hatta bi tane de 64 gb temiz bulursam alicam ;)

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Sen kendi telefonuna ne kadar biçiyorsun?
Biciyorsun derken 240 tl batarya yeni degişti, cihazı alırsan yedek tuttugum parcalarıda verecegim bana lazım degil ;)
yani telefonun kendi gelistirici modunu demek istiyorum. bende hep yukleme hatasi verdi. yani artik n9 tamamen terkedilmis diyosun :) aslinda ben cok fazla program oyun felan kullanan biri deyilim. o yuzden de n9 isimi hallediyo fazlasiyla. hatta bi tane de 64 gb temiz bulursam alicam ;)
evet N9 resmen öldü oda jolla nın yüzünden ;)

rufat_sau

Üye
    Konu Sahibi
Biciyorsun derken 240 tl batarya yeni degişti, cihazı alırsan yedek tuttugum parcalarıda verecegim bana lazım degil ;)

evet N9 resmen öldü oda jolla nın yüzünden ;)
peki su an nokia n9-da skype ve facebook calismiyo mu sende ? :) bende bunlar calisiyo da nasil oluyo peki api deyistiyse ?

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
peki su an nokia n9-da skype ve facebook calismiyo mu sende ? :) bende bunlar calisiyo da nasil oluyo peki api deyistiyse ?
Uygulamaya giriş yaparsın kullanamazsın bu durum herkeste aynı sadece rusyada farklı ;)

Üst Alt