nokia n9 markete erişilmiyor ve senkronizasyon sorunu

Sponsorlu Bağlantılar

rufat_sau

Üye
    Konu Sahibi
nokia n9 markete erişilmiyor ve senkronizasyon sorunu
arkadaşlar yaklaşık bir aydır telefon markete erişemiyor. bağlantı hatası veriyor. sebebini bilen var mı ? cozum onerileriniz nelerdir ? onceden tesekkurler

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
arkadaşlar yaklaşık bir aydır telefon markete erişemiyor. bağlantı hatası veriyor. sebebini bilen var mı ? cozum onerileriniz nelerdir ? onceden tesekkurler
Magaza linkleri kapatıldı
Geliştiriciler magaza gibi kullanmak icin alternatif uyguladı bunu deneyin ;)

rufat_sau

Üye
    Konu Sahibi
Magaza linkleri kapatıldı
Geliştiriciler magaza gibi kullanmak icin alternatif uyguladı bunu deneyin ;)
yani artik market kullanilmayacak mi ?

rufat_sau

Üye
    Konu Sahibi
peki o linktekiyi market olarak telefona yukleyebiliyo muyuz ?
tamam cok tesekkur ederim yukledim telefona. peki onceden yukledigim programlar calismiyo mesela translateall diye program var basqa da sozluk programi vardi online olanlar calismiyo. bunun sebebini biliyo musun ?

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
tamam cok tesekkur ederim yukledim telefona. peki onceden yukledigim programlar calismiyo mesela translateall diye program var basqa da sozluk programi vardi online olanlar calismiyo. bunun sebebini biliyo musun ?
Hic kullanmadım fakat muhtemelen google ile bagları kopardı
sonucta apı ler ile baglantıları kesince otomatik olarak facebook, twitter, youtube, email, vb gibi aktif app ler calışmayacaktır.

rufat_sau

Üye
    Konu Sahibi
Hic kullanmadım fakat muhtemelen google ile bagları kopardı
sonucta apı ler ile baglantıları kesince otomatik olarak facebook, twitter, youtube, email, vb gibi aktif app ler calışmayacaktır.
aslinda digerleri calisiyo simdilik. bakalim nolucak.. cok tesekkurler yardimin icin. bu yukledigim magaza disinda n9 icin uygulama bulabilecgim bir yer var mi ?

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
maxicep te istediginiz konu vardır oyun, uygulama, tema zaten sadece burası ile maemo.org kaldı
yardım icin sadece bu siteler aktif, farklı bir forumda konu veya yardım bulamazsınız

rufat_sau

Üye
    Konu Sahibi
maxicep te istediginiz konu vardır oyun, uygulama, tema zaten sadece burası ile maemo.org kaldı
yardım icin sadece bu siteler aktif, farklı bir forumda konu veya yardım bulamazsınız
real football diye bi oyun vardi. onu indirebilecegim bi link biliyo musun ? burdakini denedim olmadi

rufat_sau

Üye
    Konu Sahibi
supersin :) bi de sailfish temasini kullandin mi ? tavsiye eder misin ? telefonda bi sorun cikarir mi yoksa stabil mi ?

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
yukleme hata veriyo :(

bilgisayardan yukledim 1.0.5 surumunu ama o 12 mb. 3.6 mb basqa bisey de indirmek gerekiyo diyo ama hata veriyo sora
internet aktifmi? kurulumu yapmadan acık olursa hata vermez ;)
wifi ile dene,

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
Cihazı sıfırmı aldın?
bootloader veya hack gibi konuları işledinmi? cihazda dikkatini ceken bir durum varmı?

rufat_sau

Üye
    Konu Sahibi
Cihazı sıfırmı aldın?
bootloader veya hack gibi konuları işledinmi? cihazda dikkatini ceken bir durum varmı?
evet sifir aldim. yok o konular hakkinda bilgim yok. telefonda sorun yok stabil calisiyo. o temayi indirebilcegim link var mi sende ? marketten indiremedim hata veriyo surekli

ilyas_0177

ilyas_0177

Üye
evet sifir aldim. yok o konular hakkinda bilgim yok. telefonda sorun yok stabil calisiyo. o temayi indirebilcegim link var mi sende ? marketten indiremedim hata veriyo surekli
Siteden indiriyorsun sandım marketten kurabilmek icin geliştirici mod acık olması gerekiyor
Ayarlar/güvenlik/geliştirici modu
Ac kuruluma başla
Sailfish tema konusu var gereken bilgilere buradan ulaşırsın
Tema - Sailfish - MaxiCep

Üst Alt